Michał Szpak z marzeniami o dobrej przyszłości – Polskie Radio.pl

Michał Szpak był gościem Marii Szabłowskiej w audycji “Muzyczna Jedynka” Polskie Radio.pl

 Michał Szpak ma takie marzenie, żeby zrobić karierę za granicą. Przyznaje, że przełomem dla niego był konkurs Eurowizji. Do tego stopnia, że dorobił się fanów za granicą, którzy przyjeżdżają na jego koncerty do Polski.

– Jestem dumny, że mam takich odbiorców – mówi artysta. Najnowszy jego singel “King Of The Season” ma w internecie ponad 1,6 miliona odsłon. Utwór “King Of The Season” to drugi singiel, zapowiadający najnowszą płytę artysty. Album ukaże się we wrześniu.

Piosenkarz opowiada o swojej ostatniej trasie, która zakończyła się w Chicago i była wielkim sukcesem, bo z zaplanowanych pięciu koncertów zrobiło się 25. Nowa trasa zaczyna się 13 października w filharmonii w Bydgoszczy. Potem będą największe polskie miasta. Po szczegóły wokalista odsyła do jego strony na Facebooku.

Wszystkie piosenki na płycie będą po angielsku. – Gdyby powstała piosenka po polsku, wytrąciłaby tę magie, która jest w tej płycie zawarta – wyjaśnia. Tym bardziej, że wszystkie utwory były od początku pisane po angielsku. Zapewnia, że oczekiwana płyta “Dreamer” pokazuje go w nowej odsłonie.

W jakim języku będzie jego kolejna płyta? Czy lubi polskie piosenki? Posłuchaj nagrania rozmowy, podczas której zostały nadane dwie piosenki – wspomniana “King Of The Season” oraz “Rainbow”.

Cały wywiad z Michałem do odsłuchania  pod linkiem https://www.polskieradio.pl/7/160/Artykul/2189837,Michal-Szpak-z-marzeniami-o-dobrej-przyszlosci

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone