31 października 2018

Rogalska na deser

Rogalska od kuchni

Gościem ostatniego programu Marzeny Rogalskiej "Rogalska od kuchni" był Michał Szpak! O najnowszym albumie "Dreamer", o pracy przy programie "The Voice of Poland", a również o... ptakach-szpakach! Kliknij na obrazek. Posłuchaj wywiadu.

Jazdy Gwiazdy – Michał Szpak

Jazdy Gwiazdy – Michał Szpak Gospodarz programu Filip “Rudy” Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.

Na tapecie

“Na tapecie”

Gorące plotki, sławni goście, wydarzenia z wielkiego świata, dziwactwa celebrytów, komentarze specjalistów i relacje z czerwonego dywanu – to wszystko znajdziecie w programie “Na tapecie”.    

Całe szczęście

Całe szczęście – Michał Szpak

Gościem Piotr Jędrzejka w kolejnym odcinku programu „Całe szczęście” jest Michał Szpak, który opowie m.in. o przestrzeni, patosie i śpiewaniu po angielsku O tym, kiedy zaczyna się być artystą. O miłości do fanów i wyznaczaniu granic.   https://www.meloradio.pl/Programy/CALE-SZCZESCIE/Cale-szczescie-Michal-Szpak  

bywanie na dywanie

Bywanie na dywanie

"Bywanie na dywanie" to program Aleksandry Kot, współpracującej z ESKA TV, i Pauliny Koziejowskiej, reporterki serwisu internetowego Se.pl. Obie prowadzące z pomocą dziennikarzy przedstawiają aktualne wydarzenia ze świata rozrywki, kultury oraz sportu. W programie pojawiają się informacje z kraju i...
kuby wojewódzkiego

Michał u Kuby Wojewódzkiego

Michał Szpak wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego. Całość do obejrzenia pod linkiem kuba-wojewodzki-odcinki,455 https://player.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-odcinki,455/odcinek-5,S25E05,115106 Podczas programu Michał wykonał swój najnowszy singiel "Rainbow" z albumu "Dreamer" Kliknij na obrazek. Posłuchaj "Rainbow"
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone