Twórczość fanowska

“Twórczość fanowska” – Michał Szpak to podstrona dla Was.

Od samego początku jasne było, że Michał Szpak  gromadzi  grono niezwykłych fanów, którzy nie tylko kupują płyty i jeżdżą na koncerty swego Idola, ale poświęcają całych siebie.

Oferują nieustanne wsparcie Michałowi, a przy tym czerpią inspirację od niego samego. Wiernie głosują we wszelkich sondach i listach przebojów, tworzą niezwykłe prace artystyczne i opowiadania, zakładają blogi i strony internetowe, tłumnie zbierają się na wszystkich występach i spotkaniach, przyjeżdżając nawet z drugiego końca Polski czy przylatując z zagranicy. Są to osoby w najróżniejszym wieku, o rozmaitych gustach, poglądach i opiniach, a jednak mające poczucie wspólnoty.

Tutaj możecie podzielić się swoją twórczością, pokazać  rysunki i grafiki albo pochwalić się pięknymi opowiadaniami, czy wierszami 🙂

Swoje historie i prace możecie przysyłać na adres: pracefanowofcms@gmail.com.  Prosimy w mailu wraz z nadesłanymi pracami  przesłać informację jaki jest tytuł pracy, jak mamy podpisać autora (imię i nazwisko lub pseudonim).

Prosimy też zamieścić w nim krótką formułę ze zgodą na zamieszczenie przesłanej pracy na naszej stronie www:

Oświadczam, że w załączeniu przesyłam swoją pracę i wyrażam zgodę na zamieszczenie jej przez Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club Michała Szpaka na jego stronie internetowej www.michalszpak.eu

 

Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania wszystkich nadesłanych prac. 

Michał Szpak, wyobraźnia przelana na papier

Michał Szpak, wyobraźnia bez granic

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone