Warsztaty rozwoju osobistego z Pauliną Biernat – gość specjalny Michał Szpak

Kraj: Bali Indonezja

Miejscowość: Nusa Dua Bali
Hotel: pięciogwiazdowy sieci Marriott 

Termin: od 24 października do 31 października 2022 (7 noclegów). Termin nie uwzględnia czasu przelotu. jest to termin faktycznego pobytu na miejscu. 
Cena za cały pobyt i warsztaty: 7500,00/osoba

Cena uwzględnia jedynie koszt zakwaterowania w hotelu wraz z posiłkami jak niżej oraz warsztaty z Pauliną Biernat. Dodatkowe koszty, w tym przelot samolotem uczestnicy ponoszą sami. Koszt przelotu samolotem, w zależności od połączenia i linii wynosi od 4200,00 do nawet 7500,00 zł (cena w obie strony). Bilety na samolot każdy kupuje indywidualnie. My jedynie możemy wskazać preferowane i najtańsze połączenie oraz pomóc w zakupie biletu. 

Płatności: 

4000,00 –  zaliczka płatna do 10.09.2022 – z uwagi na konieczność rezerwacji jest bezzwrotna – wpłata na konto podane niżej.  Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki. 

3500,00 – opłata końcowa płatna do 10.10.2022 r. – również bezzwrotna

Zwracamy wpłacone kwoty jedynie w przypadku niemożności organizacji wyjazdu w wyniku ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną. 

POKOJE

pokoje standardowe dla max. 2-3 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja centralna,  zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezpłatny), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), WiFi bezpłatne w całym hotelu

WYŻYWIENIE

 • śniadania i obiadokolacje

PLAŻA
Do białej piaszczystej plaży Nusa Dua można z obiektu dojść w 15 minut lub dojechać bezpłatnym autobusem w 3 minuty.

 

WARSZATY Z PAULINĄ BIERNAT

W planie mamy:

 • Zmotywować się i rozwinąć skrzydła
 • Codziennie jakościowo zaczynać dzień (medytacje, wizualizacje kierowane, yoga)
 • Zaopiekować się sobą jak nigdy dotąd
 • Dostać dużą dawkę wiedzy i narzędzi rozwojowych – warsztaty rozwoju osobistego (3 x 2h)
 • Pożegnać to, co nam nie służy i zaprosić to, co zdrowe, dobre i świadome
 • Potańczyć, żeby poczuć się kobieco i pięknie (3 x 1h)
 • Doświadczać wspólnych jakościowo chwil

CENA ZAWIERA 

 • Warsztaty rozwoju osobistego z Pauliną Biernat
 • zakwaterowanie w wybranym hotelu,
 • śniadania i obiadokolacje

 

Paulina Biernat: Mentorka kobiet i promotorka świadomego stylu życia oraz znana tancerka. Trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny. Popularność i sympatie widzów zdobyła jako tancerka w znanym show telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. Partnerowała miedzy innymi Arturowi Barcisiowi , Michałowi Szpakow, Danielowi Qczajowi. 2011 roku zdobyła mistrzistwo Europy w parze ze Stefano Terrazzino w show dance. Dziś Paulina łączy obie pasje i taniec i rozwój osobisty. Jako psycholog występuje w roli eksperta w ddtvn. Prowadziła swoj autorski program „Taniec Życia” w Onet.pl gdzie przeprowadzała pogłębione wywiady coachingowe z gwiazdami. Motywacja , świadomość , pasja , taniec i moc do spełniania marzeń tymi rzeczami Paulina dzieli się na jedynych w swoim rodzaju wyjazdach rozwojowych i prelekcjach. Ze scena Paulina kocha się ze wzajemnością. Wytańczyła na niej wiele marzeń, spektakli miedzy innymi „ I move You” i „ Marzyciel ” oraz mistrzostwo Europy. Jednak dziś występuje również w innej roli, profesjonalnie i z lekkością porywa kobiety do działania . Pokazuje i uczy w jaki sposób postawić na siebie i zacząć żyć pełna piersią w szczęściu , harmonii i prawdzie . Z łatwością niesie wartość . Daje ludziom odwagę , wiedzę , nadzieje i wiarę w nieograniczona moc możliwości i potencjał który mamy w sobie . Na scenie po niej zostaje powiew samoświadomości , kobiecości i dobroci a przede-wszystkim chęć do działania i zmieniania siebie i swojego życia na lepsze . Razem w duecie ze Stefano Terrazzino stworzyła platformę do nauki pierwszego tańca on-line Steps of Love to ich wspólny najnowszy projekt.

Dane do przelewu: 

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club Michała Szpaka

Nr konta bankowego: 

ING Bank Śląski SA

32 1050 1764 1000 0090 8012 5538

W tytule wpisujemy: zaliczka/opłata za wyjazd na warsztaty w dniach 24-31.10.2022

BARDZO WAŻNA INFORMACJA!!!

Aby wjechać do Indonezji trzeba posiadać paszport, który będzie jeszcze ważny co najmniej przez 6 miesięcy licząc od dnia wyjazdu z terenu Indonezji!

Pozostałe informacje na temat wymagań dotyczących wjazdu na teren Bali (Indonezja) pod linkiem: https://www.gov.pl/web/indonezja/idp

Zapisy na warsztaty po wypełnieniu formularza (prosimy by zapisywały się osoby, które wcześniej się nie zapisały):

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone