“Top Of The Top” Sopot 2018 – występ

Festiwal “Top Of The Top” Sopot 2018 – pierwszy dzień już za nami.

To był najbardziej wyczekany, fantastyczny i emocjonujący występ na Sopot TOP Of The TOP Festival 2018 ! Michał wykonał swój wielki przebój „Color OF Your Life” oraz najnowszy singiel „King Of The Season” czarując swoim wokalem oraz ruchem scenicznym. Całość występu dopełnił strój  dopasowany do festiwalowego klimatu i wykonywanych utworów. Kolejny raz Michał udowodnił, że wielkie sceny są jego żywiołem. 

 Oczywiście na widowni nie zabrakło naszej reprezentacji z OFC  🙂 

Pod tym  linkiem znajdziecie  wszystkie występy z pierwszego dnia festiwalu, również  oba występy Michała  🙂 

 

14 sierpnia na deskach Opery Leśnej rozpoczął się festiwal Sopot Top of the Top 2018. Podczas koncertu Forever Young rozbrzmiały największe przeboje polskich i zagranicznych artystów, a gdy taneczne hity ucichły, zespół Lady Pank świętował swoje 35-lecie. Nie zabrakło również hołdu dla zmarłej niedawno Kory. Drugą część wieczoru rozpoczął zaś James Arthur, otwierając tym samym koncert #iLove. Brytyjski artysta dał prawdziwe show, ale Michał Szpak zostawił go daleko w przedbiegach.

Na tę stylizację fani czekali cały wieczór. Michał jak zwykle nie zawiódł. Na scenie pojawił się co prawda w połyskliwym płaszczyku, ale szybo go zrzucił, ukazując fanom swoją kreację w całej okazałości. Tego wieczoru zdecydował się na miętowy, lateksowy kombinezon z szerokimi nogawkami. Rozpięty niemal do pasa zamek odsłonił jego nagą klatkę piersiową, ozdobioną tak lubianymi przez wokalistkę naszyjnikami. Seksowny Szpak wyglądał tak samo apetycznie jak miętowa żelka.

Swoją stylizację uzupełnił błyskotkami i flagową burzą ciemnych loków, których zazdrości mu niejedna dziewczyna. Podczas koncertu #iLove zaśpiewał swoje największe przeboje, a widownia dosłownie oszalała. JastrząbPost

Pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2018 za nami. Na scenie zaprezentowali się m.in. Lady Pank, Urszula, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk, Tomasz Organek, IRA, Małgorzata Ostrowska, Margaret i Sarsa. Ale to nie oni zapadli widzom w pamięci. Niewątpliwą gwiazdą wieczoru był Michał Szpak, od którego nie sposób było oderwać wzrok. A to wszystko za sprawą jego, delikatnie mówiąc, dość oryginalnej stylizacji.

Nie jest tajemnicą, że Michał Szpak uwielbia ekstrawagancję. I choć zdążyliśmy się przyzwyczaić do jego gustu, podczas koncertu #iLove w Sopocie zaskoczył nas jak jeszcze nigdy. Gdy wkroczył na scenę odziany w połyskujący płaszcz do ziemi, jeszcze nic nie zapowiadało, że za chwilę zrobi prawidziwe show.

Wystarczyła chwila, by Szpak zrzucił płaszcz i zaprezentował się widzom w pełnej krasie. A było na co patrzeć. Tego wieczoru zdecydował się wystąpić w lateksowym kombinezonie w kolorze miętowym. Dodatkiem, choć na tle tej stylizacji zupełnie niewidocznym, były białe sportowe buty na grubej podeszwie.

Jakby było nam mało wrażeń, Szpak rozpiął kombinezon niemal do pępka. Tym samym oczom zebranej w sopockiej Operze Leśnej publiczności i widzów przed telewizorami ukazała się wyćwiczona klata wokalisty.

idać, że Michał Szpak jest zadowolony z tego, jak wygląda i nie ma żadnych kompleksów. Z dumą prezentował swoje ciało przed widownią.

Widząc Szpaka w takim wydaniu, chyba mało kto skupił się na tym, co zaśpiewał. Ale czy to ważne? W końcu festiwal w Sopocie jest po to, by się bawić. A tego wieczoru powodów do szczerej radości nie brakowało. WP Teleshow

Top Of The Top Sopot Festival 2018 rozpoczęty. Pierwszego dnia na scenie w Operze Leśnej nie zabrakło Michała Szpaka. Wokalista znów udowodnił, że jest najbardziej kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Zobacz zdjęcia. Plejada 

 

 

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone