“Przesłuchania w ciemno” – The Voice of Poland 9 edycja

przesłuchania w ciemno

“Przesłuchania w ciemno”  już za nami.  Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, ale wierzymy, że zwycięzca 9 edycji The Voice Of Poland znajduje się w drużynie Michała. Edycja programu rozpocznie się we wrześniu na antenie TVP 2. 

Spora grupa naszej fanowskiej rodziny miała możliwość  uczestniczyć   w nagraniach programu w studio ATM w Warszawie  dając  mocne wsparcie Michałowi podczas jego trudnych wyborów. Jak na fanów Szpaka przystało byliśmy grupą dobrze zorganizowaną i  pozytywnie zakręconą. Stanowiliśmy największą grupę fanowską, było to widać i słychać  🙂 

Oj działo się…przeczytajcie relację  Edyty Gd  🙂 

DZIEŃ PIERWSZY

DZIEŃ DRUGI

“SZPAKU NASZ RUMAKU” – a dlaczego taki napis ??? Oglądajcie 9 edycję The Voice Poland  😎 

DZIEŃ TRZECI

DZIEŃ CZWARTY

PRASÓWKA 

Na konferencji prasowej zapowiadającej nową odsłonę muzycznego widowiska mogliśmy spotkać całą czwórkę, która po raz pierwszy zapozowała do wspólnych zdjęć i udzieliła serii wywiadów. Choć wszyscy robili co mogli by zwrócić na siebie uwagę, najjaśniej błyszczał Michał Szpak.

Wokalista nie zawiódł swoich fanek i wystąpił w świetnej, awangardowej stylizacji. Szpak postawił tym razem na róż w odcieniu biskupim.Jego długa marynarka i szerokie spodnie pięknie kontrastowały z opalonym i wysportowanym ciałem.  Michał coraz częściej odsłania swój tors, który godzinami rzeźbi na siłowni. Efekty są powalające, szczególnie w zestawieniu z delikatną biżuterią.

Szpak nie byłby sobą, gdyby nie postawił na akcenty godne gwiazdy rocka, w tym przypadku ciężkie buty.

Autor hitu King Of The Season swoją stylizacją przyćmił eleganckiego Cugowskiego, ubranego na sportowo Hyżego i Markowską w stylu hippie.  

JastrząbPost

Pierwszego września o godz. 20.05 widzowie Telewizyjnej Dwójki obejrzą premierowy odcinek 9. edycji The Voice of Poland. W telewizyjnym hicie TVP2 pojawi się nowy skład trenerski. Tym razem najlepszego głosu w Polsce będą szukać Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski i Michał Szpak. Czym nas zaskoczą i jak poradzą sobie w nowej roli?

W 4. trenerskim fotelu ponownie zobaczymy Michała Szpaka, który doskonale odnalazł się rok temu w nowej roli. Debiutujący wówczas Trener świetnie radził sobie w programie, a jego podopieczna Marta Gałuszewska spektakularnie zwyciężyła 8. edycję muzycznego talent show. W jaki sposób Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski i Michał Szpak będą rywalizować o swoich uczestników, jaka popłynie od nich energia i jak będą przekonywać młodych artystów, by Ci wstąpili właśnie do ich drużyn? Widzowie Dwójki przekonają się o tym już 1 września o godz. 20.05.

Telemagazyn

 

 

Kliknij na obrazek. Zobacz video. Pytanie Na Śniadanie.

 

Pierwszy odcinek dziewiątej edycji The Voice of Poland już 9 września. Tym razem skład trenerów uległ zmianie aż w 75%. W słynnych czerwonych fotelach zasiądą Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski i Patrycja Markowska. Cała trójka dołączy do – kontynuującego swoją przygodę z show – Michała Szpaka, którego poprosiliśmy o ocenę nowego teamu.

Jak na razie jest absolutnie wystrzałowo. Jest czasami burzliwie, ale wszystko i tak wraca do normy, nikt do siebie nie żywi żadnej urazy.Jeszcze jest za wcześnie, aby móc wydawać jakikolwiek wyrok, w sprawie któregokolwiek z trenerów, aczkolwiek są osoby które mają wielką charyzmę. Np. Grzegorz, Piotr, no i oczywiście Patrycja. Każdy z nich posiada inną cechę, którą pokazuje nam, mnie i widzom, i myślę, że to jest zaskakujące, dlatego, że nikt, nigdy nie znał ich z tej strony.

Czy Michał tęskni za starym składem trenerskim?

Tęskni mi się za starym składem, bo ja byłem z tamtymi ludźmi bardzo zżyty. Tęskni mi się za Marysią, z którą zawsze mogłem sobie porozmawiać, pożyczać stylizacje i w ogóle „dżemować” wspólnie. To było naprawdę fantastyczne przeżycie. Chłopaków z Afromental też brak, bo jednak oni wprowadzali taką fajną, luźną atmosferę, która była absolutnym dynamitem. Andrzeja, który był takim trochę mentorem… tego też brakuje.

JastrząbPost

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone