PASTELOWY MICHAŁ SZPAK NA WIELKIEJ GALI Gwiazd Plejady 2018 – 28.05.2018

28 maja w Warszawie odbyło się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń towarzyskich w show-biznesie. Wielka Gala Gwiazd co roku gromadzi na czerwonym dywanie właścicieli najgorętszych nazwisk z polskiej branży rozrywkowej, a gwiazdy mienią się jak rajskie ptaki w swoich stylizacjach. Nie tylko kobiety, bo moda męska – wbrew pozorom – również trzyma mocny poziom. Wystarczy spojrzeć na Michała Szpaka.

Michał udowodnił, że nie tylko nie boi się odważnych kolorów, ale również nie straszne mu są zwariowane fasony – co na tym etapie jego kariery nie dziwi chyba nikogo. Najlepsze byłoby tu chyba porównanie do Lady Gagi i to w najlepszym tego słowa znaczeniu. Miętowy garnitur w połączeniu z jasnożółtymi butami może wydawać się w pierwszej chwili połączeniem chybionym, ale w gruncie rzeczy neonowy kolor świetnie ożywia stonowany, pastelowy kolor i dodaje mu charakteru.

Elementem spajającym całą stylizację są bez wątpienia drobne złote dodatki, takie jak guziki czy biżuteria, ale przede wszystkim okulary z barwionymi szkłami. Mocno uniesione ramiona marynarki i głęboki dekolt, a także ostre wcięcie w talii w połączeniu z szerokimi nogawkami spodni świetnie wymodelowały sylwetkę Michała i sprawiły, że trudno było oderwać od niego wzrok. Włosy, zebrane do tyłu, wyglądały nie tylko elegancko, ale były też bardzo praktyczne – każda posiadaczka długich włosów doskonale zrozumie chęć odsłonięcia karku w taki upał.

Podsumowując: Szpak prezentował się tego wieczoru naprawdę dobrze, a przy okazji przywrócił wiarę w męską modę. To przecież nie tylko czarne marynarki i nudne spodnie w prążki.

Jastrzabpost

W Ufficio Primo odbywa się dziś 3. z rzędu gala Gwiazd Plejady 2018. Podczas uroczystości największym gwiazdom polskiego show-biznesu zostaną wręczone statuetki czytelników tego serwisu. Zanim jednak to nastąpiło, na czerwonym dywanie fotoreporterom pozowała cała plejada polskich gwiazd. Kto przybył na to wydarzenie?

Gala.pl

 

Szpak zaprezentował się w oryginalnym, lekko asymetrycznym garniturze w kolorze mięty. Dobrał do tego prześwitujące, żółte okulary. Ale spójrzcie w dół, bo tam dzieje się najwięcej! Buty w intensywnym, żółtym (a wręcz kanarkowym) kolorze skradły nasze serca. Strój wokalisty był totalnie w jego stylu, a jednak potrafił zwrócić na siebie uwagę. Brawo za odwagę! 

msn rozrywka 

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone