W roli głównej Michał Szpak – 22.02.2018

Długie włosy, pomalowane paznokcie i makijaż. Kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Drzwi do muzycznej kariery otworzył mu program “X- Factor”, w którym zajął drugie miejsce. Występ w konkursie Eurowizji, gdzie dotarł do finału, przyniósł mu sławę i uwielbienie fanów, ale także hejt tych, którym nie przypadł do gustu jego wizerunek.

Od dziecka szedł własna drogą i niemal od zawsze spotykał się z brakiem akceptacji. Ale nigdy nie zrezygnował z marzeń i z bycia sobą. Jak mu się to udało? Skąd czerpał siłę? Michał się zmienia. W ciągu lat dzielących go od porywającego debiutu w programie “X-Factor”, zmężniał i dojrzał.

– Staram się być lepszym człowiekiem – mówi w programie.

Ale nadal daleko mu do typowego 27-latka.

– Jestem trochę odklejony – wyznaje Magdzie . – Trudno mnie oswoić i trudno żyć z kimś takim, jak ja.

PREMIERA pierwszego odcinka “W roli głównej” w poniedziałek 5 marca o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

środa, 7 marca, 15:00

sobota, 10 marca, 14:30

niedziela, 11 marca, 9:00 i 00:20

 
Krótka wypowiedź Magdy Mołek o udziale Michała w programie.

https://www.youtube.com/watch?v=e0z6DR3fH5Y&t=8s

 

 

Zapowiedź wywiadu z Michałem zamieściła również Party

  Michał Szpak będzie pierwszym gościem nowej serii talk-show Magdy Mołek w poniedziałek 5 marca o godz. 22:25. 27-letni gwiazdor opowie o swojej drodze na szczyt, powspomina początki kariery oraz odpowie na kilka zaskakujących pytań prowadzącej. Jedno z nich dotyczyło piosenki, którą Michał Szpak “katował” swoją rodzinę. Odpowiedź na to pytanie może Was zaskoczyć!

http://party.pl/tv-show/michal-szpak-w-programie-magdy-molek-w-w-roli-glownej-kiedy-odcinek-113555-r1/

A tu artykuł w Jastrząb Post

Długowłosy Michał będzie zacnym gościem premierowego odcinka nowego sezonu programu Magdy – W roli głównej. Zapowiedz tego hitowego odcinka ukazała się właśnie na oficjalnym profilu TVN Style! Z krótkiego fragmentu wywiadu już wiadomo, że będzie to wydanie wyjątkowe. Magda Mołek spotka się z gwiazdą już w poniedziałek 5 marca o godz. 22:25. 

http://jastrzabpost.pl/newsy/michal-szpak-w-programie-magdy-molek-zdradzil-swoje-sekrety_642419.html#galeria0

Zapowiedź  programu również  na Instagramie TVN Style nhttps://www.instagram.com/p/Bfp7cp9htlZ/?taken-by=tvnstyle_official

Artykuł w Gala.pl

Michał Szpak gościem Magdy Mołek w pierwszym odcinku nowego sezonu programu “W roli głównej”. Dziennikarka TVN słynie z tego, że skutecznie namawia do zwierzeń nawet najbardziej skryte gwiazdy show-biznesu. Czy udało się jej się to również w przypadku wykonawcy przeboju “Don’t Poison Your Heart”? Jeszcze przed emisją dowiadujemy się, że tak. To wszystko dzięki zapowiedzi odcinka z fragmentem rozmowy, w której Szpak opowiada o swojej pierwszej w życiu randce. Choć odpowiedź na pytanie prezenterki rozpoczął dość nieśmiało zdradzając jedynie, że miał wtedy 14 lat, to szybko się rozkręcił i zdradził interesujące szczegóły. Jak było na jego pierwszej randce. Czytaj więcej…

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone