Rok działalności Stowarzyszenia – 12.01.2018

Ten rok obfitował w mnóstwo wydarzeń.
Przekształcając nasz Fan Club w Stowarzyszenie miałyśmy wiele zapału i głowy pełne pomysłów. Wiele z nich zrealizowaliśmy i mamy wciąż nowe plany.
Z naszym idolem nie sposób się nudzić, wciąż coś się dzieje, wciąż idziemy do przodu.
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy uczestniczyliśmy w dziesiątkach koncertów. Były ważne i bardzo ważne wydarzenia, koncert w Jaśle, Torwar, trasa ze Sceną Kulturalną, program the Voice of Poland. Zaznaczyliśmy tam obecność Oficjalnego Fan Clubu Michała Szpaka. Były duże banery i małe banerki, pałki, lampki, chorągiewki, bransoletki, trudno zliczyć te nasze gadżety. Nosiliśmy dumnie nasze ofcowe koszulki. Pokazaliśmy na zewnątrz jaka armia wspiera Michała, jaką masę ludzi czaruje jego muzyka. Przeżywaliśmy razem te koncerty, trzymaliśmy kciuki za Michała w studio ATM i przed telewizorem.
Nie sposób pominąć tu naszej działalności charytatywnej. W tym względzie także jesteśmy wyjątkowi (jaki idol taki Fan Club). Michał jest inspiracją tych działań. Jak wiecie wspieraliśmy rehabilitację Szymona, pobitego Jaślanina, przeznaczyliśmy znaczną kwotę na akcję Szpikowej Paczki, objęliśmy opieką Dom Dziecka w okolicach Jasła, nasze misie powędrowały do dzieci z oddziałów onkologicznych, dając im radość i otuchę. Członkowie Stowarzyszenia odwiedzali potrzebujących wioząc tam upominki, ale przede wszystkim dobre emocje i radość 😊🐻
Michał zawoził tym dzieciom uśmiech, wsparcie, pozytywne myślenie i ciepłe przytulasy. Jest w tym niezastąpiony
Kochani to wszystko jest możliwe tylko z Wami i dzięki Wam. Dziękujemy
Michał mówi, że chce mieć silny Fan Club.
Ta siła to Wy 💪 Spójrzcie ile razem zrobiliśmy, a to jeszcze nie koniec 😉
Michał jest z nas dumny. Mówił o tym na zlocie wyjątkowo emocjonalnie.
Zapraszamy wszystkich do Stowarzyszenia OFC Michała Szpaka. Każda osoba, każde wsparcie jest ważne 😊
Dziękujemy Wam za ten niezwykły rok, następny zapowiada się emocjonująco.
Bądźcie z nami

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone