Szczęścia Michale !!! – 26.11.2017

Nasz kochany Michale,
Jako fani powinniśmy życzyć Ci dziś spektakularnych sukcesów, deszczu nagród, blasku diamentowych płyt, międzykontynentalnych tras koncertowych, pierwszych miejsc okupowanych tygodniami na listach przebojów, milionów odbiorców zasłuchanych w Twojej muzyce i największych osobowości z branży dopominających się o współpracę.
Ale jako Twoi fani chcemy Ci też powiedzieć, że to wszystko wcale nie jest najważniejsze.
Że to zaledwie słodka czereśnia na Twoim urodzinowym torcie 🍒😁
Ty sam utwierdziłeś nas w przekonaniu, że wartością większą od osiągnięć, prestiżu i blichtru jest to, kim już teraz jesteś – alchemikiem marzeń, szamanem dźwięków, szafarzem emocji i wzruszeń, poszukiwaczem przygód, odkrywcą codziennych radości, pogromcą przeciętności i uprzedzeń.
A nade wszystko człowiekiem, który pokazuje, że zawsze warto świat traktować lepiej, niż czasem on traktuje nas. Bo właśnie ten świat potrzebuje wszelkiej życzliwości, na jaką umiemy się zdobyć. A każdy z nas – ze swoją wyjątkową, wewnętrzną prawdą – ma w tym świecie własne, niezbywalne miejsce i czas.
I choć Ty jesteś jeden, a nas tysiące, jakże trudno znaleźć sposób na zwrócenie Ci całego ładunku dobrej energii, jaką nam posyłasz.
Życzymy Ci więc jednego: abyś nawet pośród tysięcy naszych przyjaznych głosów i dobrych myśli, nade wszystko słuchał własnego serca. Na długo zanim my wszyscy zjawiliśmy się u Twojego boku, to serce prowadziło Cię już właściwą ścieżką

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone