Wskrzeszenie przez Ukrzyżowanie: Michał Szpak. Nonfiction – 06.05.2017

“Wskrzeszenie przez Ukrzyżowanie: Michał Szpak. Nonfiction”
Autor: Natalija Yudina
Ukraińska marketingowiec i futurolog, dr Наталия Юдина napisała pracę naukową na temat Michała
Autorka stara się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Michał Szpak jako “marka” jest tak wyjątkowy, oraz analizuje zagadnienie, czy wartości oferowane nam przez Michała przetrwają próbę czasu.
Artykuł w polskiej wersji językowej bogato ilustrowany materiałami filmowymi jest już dostępny na portalu Futurolog.
Zapraszamy do lektury

Udostępniamy post Edyta Gd zamieszczony w naszej grupie dyskusyjnej, na temat artykułu naukowego o Michale. Edyta zajęła się zredagowaniem i wydrukowaniem pierwszego egzemplarza dla Michała.
https://drive.google.com/…/0B1Ul7c9N5Jmrd3g5S3BmaUI5MHM/view
Kochani! Jak wiele osób wie, w roku 2016 ukraińska marketingowiec i futurolog, dr Наталия Юдина napisała pracę naukową na temat Michała  W dużym skrócie – autorka stara się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Michał Szpak jako “marka” jest tak wyjątkowy dla swoich fanów oraz analizuje zagadnienie, czy wartości oferowane nam przez Michała przetrwają próbę czasu. Artykuł o angielskim tytule “Resurrection through Crucifixion: Michal Szpak. Nonfiction” ukazał się na portalu naukowym futurolog.com.ua 15 lipca 2016 r., a w październiku został uzupełniony o angielską wersję.
Wielu z nas uważało, że warto pokusić się o poszerzenie jego odbiorców. Dlatego teraz możemy Wam udostępnić także wersję polską.   W sobotę 29 kwietnia Michał otrzymał pięknie wydrukowaną pracę w formie książki i był bardzo mile zaskoczony   Polski tytuł – “Wskrzeszenie przez ukrzyżowanie: Michał Szpak. Nonfiction”. Autorką tłumaczenia jest Monika Kanecka. Serdeczne podziękowania dla Teresa Tet Zajadło za cudowne zdjęcia oraz dla Ewa Kuta za pracę nad stroną graficzną.   Redakcja, słowniczek pojęć i post scriptum Edyta Gd. W linku znajdziecie oryginalny tekst artykułu w trzech wersjach językowych, do tego z komentarzami czytelników. http://futurolog.com.ua/publish/michalszpak_en.phtml
https://drive.google.com/…/0B1Ul7c9N5Jmrd3g5S3BmaUI5MHM/view

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone