OFC w Brukseli – 29.04.2017

Mała dokumentacja z wizyty OFC w Brukseli. Stolica Europy przywitała nas słońcem i piękną architekturą. Degustowałyśmy słynne belgijskie frytki i brukselskie gofry, przemilczmy ilości pochłoniętych kalorii.
Odwiedziłyśmy Muzeum Czekolady i jako miłośniczki pięknej muzyki zawitałyśmy do Muzeum Instrumentów Muzycznych. Żeby tradycji naszych zagranicznych wojaży stało się zadość wszędzie promowałyśmy Naszego Artystę i jego wierny Fan Club😊 wzbudzając tym życzliwe zainteresowanie. Raz nawet tłumaczyłyśmy, że nie jesteśmy z Fan Clubu Michaela Jacksona tylko Michaela Szpaka😄
Zapraszamy do krótkiej wycieczki po Brukseli
Kochani, koncert w Brukseli już za nami. Sala w Birmingham Palace przywitała nas tłumem ludzi, bogactwem pięknych żyrandoli i marketingowym podejściem do imprezy. W trakcie oczekiwania na występ gwiazd wieczoru byliśmy zabawiani przez konferansjera, który jak to mówią “dawał z siebie wszystko”. Także zostaliśmy zapoznani z długą listą sponsorów, kilkukrotnie zaproszeni do baru, co chyba miało znaczenie dla przebiegu dalszej części eventu. Przed Michałem wystąpił support, głos jak dzwon. Po Michale jak wiadomo śpiewała Beata Kozidrak. Prawda jest jednak taka, że na scenie król był tylko jeden. I być może nie jesteśmy w ocenie obiektywni, ale co tam Było bosko, perfekcyjnie, wzruszająco. A moment kiedy Michał zadedykowal naszej Reni „Upaść Ale Wstać” był tak wzruszający, że niejeden z nas ocieral ukradkiem łezkę.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone