Współpraca z Drużyną Szpiku – 30.01.2017

“Jeśli jest noc – mu­si być dzień,
jeśli łza – uśmiech,
jak źle – to i Bóg jest na pewno.”
(Jan Twardowski)
Kochani! Jak zapewne wiecie nawiązaliśmy współpracę z Drużyną Szpiku z Poznania i chcemy wraz z nią i naszym Artystą wspierać chore dzieci. Wspólnie z Michałem pragniemy choć na chwilę oderwać je od szpitalnej rzeczywistości. Każda chwila, która wywoła ich uśmiech jest bezcenna i wierzymy, że jej wspomnienie doda im sił do walki z chorobą.
Wraz z Michałem podczas jego ostatniej wizyty w Klinice Onkologii i Hematologii w Poznaniu podarowaliśmy dzieciom misie w specjalnie zaprojektowanych przez nas koszulkach z napisem “Jesteś bohaterem”. Chcemy, by wręczane dzieciom przez Michała misie stały się stałym elementem takich wizyt. Poprzednią partię około 50 misiów sfinansowaliśmy ze składek wpłaconych przez członków Stowarzyszenia OFC Michała Szpaka, za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Jednakże kolejne zakupy pluszaków chcemy pokryć z innych źródeł m. in. ze sprzedaży misiów, a wiemy, że jest spore zainteresowanie, o czym nam wielokrotnie sygnalizowaliście.
Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup kolejnych misiów. Zysk ze sprzedaży jednego misia pozwoli nam na sfinansowanie połowy ceny następnego. A potrzeby są duże, bo już za dwa tygodnie w Szczecinie planowane jest kolejne spotkanie Michała z dziećmi.
Cena jednego misia wynosi 35 zł. Należy do niej doliczyć koszt przesyłki kurierskiej, który wynosi 15 zł. Aby ograniczyć ten dodatkowy koszt proponujemy osobom z jednego miasta dobrze się znającym zamawianie wspólne misiów, by płacić tylko za jedną przesyłkę. Możliwe będzie też odebranie misiów przed lub po koncercie po wcześniejszym umówieniu się. Niestety nie na wszystkich koncertach Michała będzie to możliwe. Najbliższe koncerty, gdzie będzie ewentualnie można odebrać zakupionego misia to Szczecin, Kalisz i Kielce.
Osoby zainteresowane zakupem misia prosimy o kontakt mailowy na adres: stowarzyszeniemichalszpakorg@gmail.com. W tytule e-maila prosimy o wpisanie “MISIE”. Prosimy o napisanie ile misiów zamawiacie, czy odbiór będzie osobisty (jeżeli tak, to gdzie będzie odbiór), czy przesyłką kurierską. W przypadku przesyłki prosimy o podanie adresu na jaki miś ma zostać wysłany oraz numeru telefonu.
Wszystkie wpłaty prosimy wysyłać na konto bankowe Stowarzyszenia. Preferujemy taką formę wpłat i tylko w wyjątkowych sytuacjach będzie można zapłacić gotówką.
Misie będą wysyłane w każdy poniedziałek po wpłynięciu pieniędzy na konto. Numer konta bankowego jest podany na stronie: http://michalszpak.org/kontakt/

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone