Starling… connecting people :) – 24.03.2016

Szpacza popularność zatacza coraz szersze kręgi, sięgając już poza granice naszego kraju, toteż coraz częściej w przestrzeni internetowej natrafić można na obcojęzyczne artykuły, takie jak “10 things you didn’t know about Michal Szpak” (“10 rzeczy, których nie wiedzieliście o Michale Szpaku”) 🙂 Przedstawione w nim ciekawostki zapewne nie będą żadną tajemnicą dla polskich fanów, niemniej cieszy nas, że i ci zagraniczni mają okazję bliżej poznać tak wyjątkowego Artystę. Jeden ze słoweńskich portali pisze o Szpaku jako o “jednym z najlepszych wokalistów w Polsce” oraz “młodym muzycznym fenomenie”; redakcji nie umknął także fakt, iż “Color Of Your Life” ma już w sumie ponad 8 milionów odtworzeń na YouTube!

Postać Michała co chwilę przewija się na międzynarodowym portalu pasjonatów Eurowizji Wiwibloggs, który regularnie dokonuje różnego typu prezentacji i podsumowań tegorocznych uczestników konkursu, jak również zachęca czytelników do udziału w licznych sondach. Jeśli macie ochotę kliknąć, bądź skomentować i w ten sposób wyrazić tam wsparcie dla naszego Reprezentanta, nie żałujcie sobie 😉

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was też na nowy międzynarodowy fanpage Michała na Facebooku prowadzony przez jego fanów z – uwaga – Peru! 😀 Jeśli macie znajomych z zagranicy koniecznie udostępnijcie im tę stronkę; znajdują się tam newsy i informacje o Michale w języku angielskim. Polecamy!

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone