Preselekcje – to już jutro! – 04.03.2016

Koncert Preselekcji zbliża się wielkimi krokami, komentarze się mnożą, napięcie rośnie, podobnie jak oczekiwania. Oficjalne wsparcie dla Michała deklaruje zarówno jego rodzinne miasto, Jasło, jak i Rzeszów 🙂

News_To juz w sobote_02

 

Dla portalu jaslo4U.pl Wokalista udzielił również krótkiego wywiadu (“Zaszczytem będzie reprezentować Polskę!”), jest też konkurs, w którym wygrać można album z autografem. Także Interia, w ramach rozmów z kolejnymi polskimi kandydatami na Eurowizję, zapytała Michała m.in. o przygotowania do koncertu oraz o poziom tej międzynarodowej imprezy.

Nikogo się nie obawiam, bo wszyscy stajemy do równej gry, a o tym, kto wygra zdecydują widzowie w głosowaniu. (…) Na Eurowizji trzeba po prostu znakomicie śpiewać na żywo, niezależnie od stylu muzycznego wykonywanych piosenek.

Dodajmy koniecznie, że to właśnie Szpak wygrał ankietę Interii na faworyta sobotniego konkursu! Oddano w niej ponad 530 tysięcy (!) głosów, z czego 45% przypadło Michałowi 🙂 Prześcignął tym samym dwie największe konkurentki, Margaret i samą Edytę Górniak. Uznajemy to za dobry omen i liczymy na podobny wynik Preselekcji.

A jeśli ciekawi jesteście wersji live utworu “Color Of Your Life”, koniecznie rzućcie okiem na fragment nagrania z próby, jaki udostępniony został na Facebooku przez jedną z osób z ekipy TVP. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że właśnie TEN głos powinien reprezentować nas na Eurowizji? 😉 Do obejrzenia jest również zapowiedź Michała przygotowana na okoliczność konkursu. “Kontrowersyjny, kolorowy i szalony, już od początku kariery zyskał miano najbarwniejszego wśród polskich wokalistów” – nie da się ukryć, cały Michał! 🙂

O oprawie scenicznej występu napisała z kolei redakcja strony Eurowizja.org:

Zgodnie z oczekiwaniami, usłyszeliśmy mocny wokal, a całość okraszona została ciekawymi, czerwono-czarnymi wizualizacjami w kształcie kul. Mają one jeszcze zostać zmienione do jutra – pojawić się ma w nich ogień. Jutro możemy się spodziewać bardzo dobrego występu, który wywoła dużo emocji i z pewnością zainteresuje wielu telewidzów.

Zapowiada się więc prawdziwy ogień – w każdym znaczeniu tego słowa! 😀

Jak Michał zapatruje się na kwestię muzycznej rywalizacji? W wywiadzie dla Pudelka.pl stwierdza, iż pojedynek wokalny rozegra się najprawdopodobniej między nim, a naszą narodową divą, Edytą.

Najważniejszą przedkonkursową informacją jest zapewne numer Michała w Preselekcjach, który poznaliśmy już dziś! Jak podaje Agencja Musicart, wysyłając sms na Michała, wpisujemy w jego treści 7 🙂 (czyżby szczęśliwa siódemka?) Uwaga, głosy będzie można oddawać tylko podczas wykonania Michała lub podczas recitalu Andrzeja Piasecznego, który odbędzie się po wszystkich występach. Pamiętajcie: TVP1, godz. 21:25, 1 SMS z 1 nr telefonu!!!

 News_Preselekcje_to juz jutro_03

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone