“Byle być sobą”: kolejny przedsmak płyty – 23.10.2015

Nareszcie! To właśnie dziś do sieci trafił najnowszy teledysk Michała do singla “Byle być sobą”, będący zwiastunem albumu długogrającego o tym samym tytule. Zdjęcia do clipu zrealizowano na dachu poznańskiej Galerii Malta oraz w SQMStudio, a wśród osób biorących udział w nagraniach ujrzeć możemy grupę fanów specjalnie zaproszoną z tej okazji na plan 🙂 Na reakcję portali nie trzeba było długo czekać, komentowane są zarówno zmiany brzmieniowe, jak i wizerunkowe (“Michał Szpak staje się tak męski jak nigdy”). Czy rzeczywiście mamy do czynienia z radykalnie odmienioną wersją Szpaka? Zdecydujcie sami 😉 Gorąco zapraszamy do obejrzenia efektów pracy Michała i całej ekipy – odtwarzajcie, słuchajcie, udostępniajcie do woli!
 

 
Serwisy muzyczne, takie jak Interia, zaczęły też zamieszczać krótkie zapowiedzi nowego krążka, informując pokrótce, jakiej zawartości możemy się spodziewać. Tak na ten temat pisze Eska.tv:

Już wkrótce na rynku muzycznym pojawi się bez wątpienia jedna z najciekawszych nowości muzycznych tej jesieni, płyta Michała Szpaka Byle  być sobą. Na płycie znajdzie się 12 kawałków, z których każdy jest niepowtarzalny pod względem stylistycznym. Wyraźnie słychać w nich fascynację Michała muzyką lat 80. i 90., a także jego jego zainteresowanie klasycznymi brzmieniami – artyście towarzyszą na płycie tradycyjne instrumenty, takie jak między innymi skrzypce, altówka, wiolonczela i kontrabas. Produkcją albumu zajęła się ekipa Beat Music, mix i mastering – Coverius Studio, Master & Servant, Hamburg.

W serwisie Gala.pl można z kolei przeczytać wersję elektroniczną wywiadu z Michałem, jaki ukazał się w numerze z 28 września 2015 – polecamy! 🙂

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone