Szpacza ferajna w Amfiteatrze :) – 17.06.2015

W Opolu nie mogło oczywiście zabraknąć nas, fanów! Z okazji występu naszego Artysty przygotowaliśmy plakaty promujące, nie zapomnieliśmy też przećwiczyć razem słów piosenki konkursowej, aby nieco zaznaczyć obecność Szpaczych sympatyków na widowni 😉

News_Szpacza ferajna w amfiteatrze_02

Jeszcze przed Festiwalem Michał skierował do nas kilka serdecznych słów:

jesteście niezwyciężonym i chyba najlepszym fanklubem jaki można sobie wymarzyć :))

A jeśli o fanach mowa, warto również wspomnieć, iż elegancka marynarka, w której Wokalista wystąpił na deskach Amfiteatru, to dzieło jednej z fanek, Franki Buczek 🙂

W dniu koncertu udało nam się zarejestrować przedpremierowe wykonanie “Jesteś bohaterem”, czyli próbę generalną, naprawdę fantastycznie wyśpiewaną przez Michała. Wszyscy, którzy mieli okazję ją słyszeć, musieli już chyba wiedzieć, że ten GŁOS czyni ze Szpaka jednego z absolutnych faworytów wieczoru.

 

Tysiące zwycięskich głosów potwierdziły to, o czym fani wiedzieli od dawna. Wspaniale, że część z Was przybyła, aby osobiście wspierać Michała w opolskim Amfiteatrze. Refren, który wspólnie śpiewaliśmy okazał się szczęśliwą wróżbą 🙂 Michałowi z serca gratulujemy sukcesu, jesteśmy z niego dumni, a Wam dziękujemy, że byliście! Mamy nadzieję, że przed nami wciąż mnóstwo takich ekscytujących spotkań i wielkich muzycznych emocji.

 

News_Szpacza ferajna w amfiteatrze

 

I jeszcze ze Szpaczego fanpage’a:

Kochani raz jeszcze chciałbym Wam podziękować , za oddane głosy !
Mam nadzieję że płyta która tak długo dla Was przygotowuje będzie powodem do radości i przezywania wielu emocji ! Dziękuje rownież za wsparcie swojemu managementowi , funklubowi , producentom , Patrykowi Wojciechowskiemu za wspaniałe projekty , Pani Frani za cudną marynarkę oraz każdemu kto zaciskał kciuki z sił całych Tato , bracie , siostry Kocham Was !!!
Mamo dziękuje że czuwasz ! Kocham Cie!

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone