Muzyczne inspiracje – 28.05.2015

Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy jakiś czas temu, Michał po raz drugi w tym miesiącu zawitał w programie “Świat się kręci”. Tym razem miał sposobność opowiedzieć o jednym ze swych największych muzycznych ulubieńców, zespole Aerosmith, oraz zaśpiewać fragment kultowego utworu. Tym sposobem otrzymaliśmy niezwykle charyzmatyczne wykonanie “Dream On”, które zachwyciło widownię, a samego Szpaka niemal oderwało od stolika 😀 Nikogo już chyba nie dziwią czynione od czasów X Factor porównania między Michałem i młodym Stevenem Tylerem 🙂 Odcinek już online (ok. 30:25 min), jest również oddzielny filmik z całą rozmową i wystąpieniem Michała, serdecznie zachęcamy do obejrzenia!

Dla Wokalisty była to również okazja, by publicznie przedstawić swego nowego gitarzystę, Damiana Kurasza. Gdy natomiast mówił o niezwykłej muzycznej więzi Stevena Tylera z Joe Perrym, wierni fani na pewno wyczuli nutę tęsknoty za wieloletnim przyjacielem i gitarzystą, Kamilem Czaplą. Szpak potwierdził to potem na swoim fanpage’u:

Kamilu Czaplo(nie powinno sie odmieniać ale zrobię to ) moj najdroższy przyjacielu wywiad w którym opowiadałem o wspaniałych duetach na scenie oczywiście był o Tobie jesteś dla mnie jak brat i nigdy ale to nigdy nie zapomnę o całej naszej historii muzycznej ! Złożyłem Ci hołd w TV bo na to zasługujesz , tyle mogłem:) Dziękuje że byłeś / jesteś i za każdy zagrany rif mam nadzieję że jeszcze nie raz staniemy na jednej scenie i pokażemy co to znaczy prawdziwy Rock’n’roll !

Kamil zrewanżował się w następujących słowach:

Dzięki! Życzę Wam udanej współpracy i sukcesów! Powodzenia Panowie – niech Świat o Was usłyszy!!!

Oprócz młodego Wokalisty, w studiu pojawili się przedstawiciele nieco starszego pokolenia muzycznych gwiazd: Jan Borysewicz i Kayah, nie zabrakło także wspólnej fotki z Moniką Kuszyńską 🙂

 

News_Muzyczne inspiracje_02

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone