Liczby mówią same za siebie :) – 23.04.2015

Tydzień temu oglądaliśmy teledysk do “Real Hero” po raz pierwszy, dziś ma on już pół miliona odsłon na YouTube 😀 Michałowi serdecznie gratulujemy zasłużonego sukcesu, a fanów i sympatyków Szpaczego talentu zachęcamy do dalszego oglądania i udostępniania teledysku. Teraz mamy apetyt na więcej, czekamy na milion odtworzeń!

Dużą popularnością cieszy się także występ Michała w DDTVN – filmik załadowany na fanpage TVNu został jak dotąd wyświetlony prawie 220 000 razy.

Jeśli Wy też nie wyobrażacie sobie już ulubionej playlisty bez “Real Hero”, koniecznie wpadnijcie na Muzodajnię lub iTunes, gdzie utwór dostępny jest do pobrania.

News_Liczby mowia same za siebie_02

 

A tymczasem ze strony Wokalisty mamy już oficjalne potwierdzenie dotyczące nowej opieki artystycznej. Pieczę nad rozwojem kariery zawodowej Michała sprawuje aktualnie p.Jacek Jastrowicz wraz z agencją Music Art. Jak napisał Szpak:

Cóż rzec… staje w szeregu Opiekuna wielkich polskich artystów tj: Kasia Kowalska ,Ira , Patrycja Markowska z reszta sami widzicie , to właśnie teraz zaczynam nowy etap pod skrzydłami Agencji artystycznej Music Art. Wszelkie informacje kontaktowe w razie potrzeby znajdziecie pod tym adresem http://www.musicart.pl/pl/artysci
Jackowi Jastrowiczowi i całej załodze mowię- Jestem gotowy do działania ! FuckYeaaaaah i niech się Dzieje !!!!

Współpracę tę agencja przypieczętowała dziś również informacją na Facebooku , a na oficjalnej stronie Music Art przeczytać możemy pierwszy – jakże optymistyczny 🙂 – news dotyczący Michała i świetnych wyników nowego clipu w sieci. Mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy nowego teamu!

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone