Najbliższe projekty – 01.02.2015

Jeśli chodzi o szersze plany artystyczne Michała na ten rok, wciąż jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość. Młody Wokalista znany jest ze swego upodobania do tajemnic, niespodzianek i zagadek, toteż jego wypowiedzi na ten temat pozostają na razie dość enigmatyczne, acz obiecujące:

Weekend zakończony , nowe plany , nowe możliwości 🙂

przede mną wiele wyzwań 🙂 przedewszystkim muzycznych , niebawem rozpocznę nowy muzyczny rozdział , który bardzo mnie ekscytuje 🙂
Wielkie pokłady pozytywnej energii przesyłamy w Wasza stronę :)) buziak ;*

Domyślamy się, że szczegóły płyty, nad którą pracuje Michał, chętnie poznaliby nie tylko fani 🙂 Portal Interia umieścił ją na liście oczekiwanych albumów 2015, przypominając zarazem, iż w ubiegłym roku Wokalista musiał zmierzyć się ze sporą ilością perypetii zawodowych.

Jak wynika natomiast z doniesień facebookowych, niebawem ujrzymy Szpaka jako gościa w programie Omeny Mensah “Domy Gwiazd” na antenie DOMO+. Technicznie więc to Omenaa zawita w domowym gniazdku Michała 🙂 W jakiej tym razem odsłonie zaprezentuje się Artysta? Tego najpewniej nie przewidzi nikt, niemniej nudy nie przewidujemy!

Ostatni tydzień był mocno intensywny i zakończył sie niezwykle zwariowanymi nagraniami z Omena. Razem nagraliśmy materiał , który przeczuwam iż wywoła uśmiech na nie jednej twarzy :))

News_Najblizsze projekty

 

W dniu 12 lutego 2015 będziemy mogli z kolei usłyszeć Michała u boku zespołu Ready For Life – sceniczna współpraca zawiązała się na potrzeby JP Artist Festival, który odbędzie się w warszawskim klubie Palladium. Impreza ta organizowana jest z inicjatywy wytwórni fonograficznej JP Artist S.A. Więcej szczegółów na stronie Onetu oraz na stronie samego festiwalu. Bilety do nabycia w kasie Palladium, w klubie Proxima, bileteriach Empik, sieci sklepów Media Markt i Saturn, a także online (palladium.art.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl). Zapraszamy! 🙂

 

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone