Portale donoszą – 20.08.2014

Michał wciąż pozostaje skupiony na pracy nad nowym albumem długogrającym. Jego osobowość oraz image niezmiennie jednak intrygują, co sprawia, iż co jakiś czas na różnych portalach pojawiają się kolejne wywiady i plotki z nim związane. W wypowiedzi dla Telemagazynu Michał odniósł się do krytyki, z którą musi się na co dzień mierzyć i którą określił jako niekonstruktywną. Niepodważalny talent oraz brak kompleksów stanowią na szczęście jego tarczę.

Z portalu Interia możemy się z kolei dowiedzieć, skąd opóźnienia w wydaniu płyty. Szpak przyznaje, że materiału nie chciała zaakceptować wytwórnia Universal. Niezrażony przeciwnościami Artysta czuje się natomiast na tyle dojrzały, by już wkrótce podzielić się swoją artystyczną wizją ze słuchaczami, a jednocześnie udźwignąć ciężar ich opinii.

O relację z Michałem została zapytana również Paulina Biernat, partnerka Wokalisty z “Tańca z Gwiazdami”. Tancerka w kilku bardzo ciepłych słowach opowiedziała o ich – wieloletniej już – przyjaźni 🙂

Szpak, który na początku sierpnia pojawił się na urodzinach 4fun.tv, przyciągnął także uwagę Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał. Obie panie doceniły ewolucję barwnego image’u Wokalisty:

(…) nadal mamy element przebieranek, lecz na pierwszy plan zdecydowanie wybija się ciekawy charakter Michała. To już nie jest garderoba niezdecydowanego artysty! (…) Łączenie przeciwstawnych stylów to sztuka trudna, zarezerwowana dla dojrzałych estetów.

Niespodziewanie miłą informację dostarczył nam też portal wPolityce.pl, gdzie przeczytać możemy o udanym starcie rakiety z polskim satelitą Heweliusz 😀 Jak zapewne pamiętacie, Heweliusz ma dla nas wyjątkowe znaczenie, o czym wspomniała zresztą Redakcja:

Przypomnijmy, że w środku satelity znajduje się zapis muzyczny utworu Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” w wykonaniu Michała Szpaka.

To właśnie poniższy fragment powędrował prosto do gwiazd… 🙂

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone