Niecodzienny projekt – 24.11.2013

Immagine & Poesia (Obrazy i Poezja) to ważny międzynarodowy ruch artystyczno-literacki, założony w Alfa Teatro, w Turynie we Włoszech, w 2007 roku. Na stronie ruchu opublikowany został utwór jego honorowego członka, Krzysztofa Ogonowskiego, tegorocznego zwycięzcy międzynarodowego Biennale Malarskiego we Władywostoku w kategorii malarstwo profesjonalne. Opublikowanej piosence towarzyszą obrazy i teksty Ogonowskiego, a usłyszeć w niej można głos samego MICHAŁA SZPAKA 🙂 Również Michał jest współautorem tekstu, który stanowi zarazem nieodłączną część obrazów – słowa z piosenki są zapisane na płótnie jednego z dzieł.

Jak poinformowała pani Lidia Chiarelli, prezes tego stowarzyszenia, piosenka cieszy się dużym zainteresowaniem, jest odsłuchiwana http://siedc.org/wp/ prze bardzo wiele osób. Istnieje również szansa, iż ten niesamowicie energetyczny utwór zostanie zaprezentowany w Rosji, Włoszech, Japonii, Korei Południowej i USA podczas wernisaży Ogonowskiego, który sam mówi o Michale z wielkim uznaniem:

Michał jest wybitnym artystą! Jego głos niesie niezwykłe emocje. Tego roku w Rosji podczas biennale, kiedy prezentowałem swoje obrazy i teksty, towarzyszyła mi piosenka w wykonaniu Michała. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem jego głosu.

Zapraszamy do pobrania i wysłuchania “Muzycznego Manifestu”, na stronie ruchu obejrzeć też można obrazy Krzysztofa Ogonowskiego.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone