Michał Szpak zapowiada wielki powrót – wp.pl – 11.10.2013

http://muzyka.wp.pl/gid,680980,title,Michal-Szpak-zapowiada-wielki-powrot,galeria.html

Czy tym razem nie rozczaruje?
Dawno nie było nowych wieści dotyczących Michała Szpaka. Charyzmatyczny muzyk wycofał się nieco z show-biznesu. Jednak w błędzie jest ten, kto myśli, że zrezygnował z kariery. Wokalista po sukcesie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, gdzie zajął pierwsze miejsce, postanowił powrócić. Wygląda na to, że szykuje prawdziwą muzyczną bombę!

Pierwsza EPka Michała Szpaka rozczarowała. Artysta, delikatnie mówiąc, nie zgarnął najlepszych recenzji. Teraz postanowił bardziej przyłożyć się do pracy i rozpocząć współpracę z jeszcze lepszymi producentami i menagerami. – Teraz od niedawna zacząłem współpracować z nowym menadżerem i są zupełnie nowe plany. To są dość duże plany, dlatego że muzykę będą mi pisać ludzie, którzy pisali muzykę dla Kelly Rowland, a masterować to będą ludzie, którzy masterują płytę Katy Perry – zdradził artysta na antenie TVN. Zaskoczeni?

Wokalista najwyraźniej potrzebował czasu, żeby wszystko przemyśleć. – Te dwa lata minęły tak mimo uszu, nie tylko dla mnie, ale i moich fanów. Do pewnych decyzji i zadań trzeba dorosnąć. Ja potrzebowałem ten czas, aby rozwinąć skrzydła – tłumaczy Szpak i zapowiada, że jeszcze w tym roku możemy spodziewać się pierwszego singla.

Wygląda na to, że Michał Szpak pokaże nam jeszcze na co go stać. Oby tylko na zapowiedziach się nie skończyło. – Są ogromne plany. Ja w nie bardzo wierzę. Wszystko nie jest jeszcze dopięte na ostatni guzik. Ja wiem, że to będzie – zachwyca się artysta.

Michał Szpak ogromną popularność zdobył dzięki udziałowi w programie X-Factor, gdzie zajął drugie miejsce. Od samego początku zaskakiwał zarówno jurorów jak i publiczność. Wcześniej był wokalistą zespołu Whiplash. W lipcu 2011 podpisał kontrakt z Universal Music Polska, czego wynikiem była jego pierwsza i jedyna jak na razie EPka „XI”.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone