Prawdziwie gorący wieczór w Łodzi! :) – 25.06.2013

Pierwszy po dłuższej przerwie otwarty koncert Michała przyciągnął do Łodzi fanów z całej Polski. Na może niezbyt imponującej scenie Michał dał bardzo dobry występ, choć tym razem wystąpił solo, bez towarzystwa zespołu. Zaszalał zarówno wizerunkowo, jak i wokalnie – co szczególnie cieszy. W repertuarze znalazły się zarówno covery (w tym absolutnie genialni „Nieśmiertelni”), jak i utwory z EP-ki. Fantastyczna, mocno „bounce’owa” wersja „Venus” była swoistą wisienką na torcie. Michał kilkakrotnie podkreślał, jak bardzo lubi Łódź i jak dobrze się czuje w tym mieście. A Łódź nie zawiodła i na placu przed CH Retkinia zebrał się spory tłum, by słuchać głosu, który zdecydowanie powinien rozbrzmiewać z większych scen.
Zresztą, co Wam będziemy opowiadać! Lepiej zobaczcie sami na zdjęciach i posłuchajcie na filmikach – wszystkie materiały jak zawsze czekają na Was w dziale Exclusive 🙂 A jeszcze lepiej, następnym razem wybierzcie się osobiście na koncert ^^

Po koncercie i prawie 2-godzinnym (!) rozdawaniu autografów Michał spotkał się z fanami w barze „Bukowina” przy ul. Bratysławskiej. Już od progu otoczony został przez wielbicielki. Mimo zmęczenia Michał zachował entuzjazm – starał się z każdym porozmawiać czy zrobić sobie pamiątkowe foty. Spotkanie przebiegało w luźnej, spokojnej atmosferze, a trwało około dwóch godzin. Znalazł się też czas na wspólne okolicznościowe zdjęcie (kompletu fotek pokoncertowych szukajcie na naszym profilu facebookowym TUTAJ i TUTAJ). Cały wieczór z pewnością można zaliczyć do udanych 😀 Dziękujemy wszystkim za przybycie!
PS. Komary też zapewne były zadowolone -.-

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone