Tak Michał Szpak śpiewał w Moskwie – wp.pl – 17.06.2013

http://muzyka.wp.pl/gid,675816,page,4,title,Tak-Michal-Szpak-spiewal-w-Moskwie,galeria.html?ticaid=110cbc

Nie zapomni tego do końca życia
“Staniki i majtki pójdą w górę” – z takim niepohamowanym entuzjazmem zapowiadał swój występ w Moskwie Michał Szpak. Finalista programu “X Factor”, który ciągle pracuje nad swoją debiutancką płytą, zbiera kolejne doświadczenia koncertowe. Tym razem wystąpił w Rosji w ramach III Mistrzostw Świata Gwiazd. Polski wokalista bardzo ciepło wspomina swój koncert. W sieci pojawił się materiał wideo oraz zdjęcia z tego wydarzenia. Jesteście ciekawi, co tam się działo?

– Czas tam spędzony wspominał będę już do końca mego istnienia – czytamy wpis Michała na jego oficjalnym profilu w serwisie Facebook. – Postanowiłem zaśpiewać coś ichniejszego, coś, co jest wpisane w ich kulturę i coś, za co pokochałem Violettę Villas.

Domyślacie się, o jaki utwór może chodzić?

– Choć na początku moim założeniem było rozbawić publikę, to stwierdziłem nie, ja pójdę w drugą stronę zasięgając rady u mojej znajomej pochodzącej z ów mocarstwa – tłumaczy swoim fanom Michał. Podążając za wskazówkami koleżanki, wokalista wykonał „Oczy czarne”. – Usłyszałem ten utwór w wersji oryginalnej, męskiej. Zadecydowałem więc by wykonać ten cudowny, powstały w XIX wieku rosyjski romans w nieco bardziej rozbudowanej wersji językowej i nadam mu trochę dramatycznego klimatu.

W sieci pojawił się materiał video z próby Michała. Wokalista w cekinowym kombinezonie z głębokim wycięciem wykonuje najpierw „Feeling Good”, a potem „Oczy czarne”. Co sądzicie o jego wokalnych popisach i ruchu scenicznym?

Przypomnijmy, że wiosną miał ukazać się wyczekiwany, debiutancki album wokalisty. Płyty jak nie było, tak nie ma, chociaż pojawiła się iskierka nadziei dla fanów muzyka. – Producencie flow załapane, teraz tylko trzeba usłyszeć efekty – napisał na Facebooku Michał. Jesteście ciekawi rezultatów.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone