Co z płytą Michała Szpaka? – wp.pl – 30.04.2013

http://muzyka.wp.pl/gid,673716,title,Co-z-plyta-Michala-Szpaka,galeria.html?ticaid=11080f

Czy fani się wreszcie doczekają?
Wiosna to okres, na który z pewnością czekali fani Michała Szpaka. Nie dlatego, że wreszcie dni są dłuższe i jest cieplej, ale dlatego, że właśnie teraz miała ukazać się pierwsza długogrająca płyta młodego artysty. No właśnie – miała… Jednak obiecana już od dawna premiera nadal nie nastąpiła.

– Meta już blisko – pisał na Facebooku wokalista pod koniec marca. Jak się okazuje, pracy nad płytą jest jeszcze sporo. Właśnie ukazał się kolejny jego wpis, który jest dowodem na to, że nie należy spodziewać się krążka w najbliższym czasie.

Wokalista co jakiś czas wrzuca do sieci strzępki informacji o powstającej już bardzo długo płycie. – Czasami bardzo czegoś chcemy. Bywa tak, że pragnienie jest tak wielkie, że blokuje spełnienie. Warto niekiedy odpuścić, by rozpocząć dzieło z nową niewymuszoną czystą energią – napisał ostatnio muzyk. Piękne słowa, jak zauważył ktoś w komentarzach, ale z pewnością nie dla zniecierpliwionych fanów.

Warto zauważyć, że artysta oprócz nagrywania płyty, intensywnie koncertuje. Co chwilę w sieci pojawiają się nowe fotorelacje z jego występów. Jest to z pewnością czynnik przedłużający prace nad albumem. Oprócz występów na żywo, tempo prac co chwilę zwalnia za sprawą perfekcjonizmu wokalisty. – To musi być to, w czym Michał czuje się najlepiej. Chce, żeby wszystko było precyzyjnie przygotowane – podkreślała managerka muzyka w rozmowie z WP.PL.

Na wydawnictwie znajdzie się również duet Michała z jego siostrą Marleną. Piosenka ma być utrzymana w stylistyce musicalowej. Siostra Michała jest wokalistką klasyczną, kształci się muzycznie we Włoszech.

Zniecierpliwieni fani chcieli by pewnie poznać chociaż datę premiery zapowiadanego krążka. Czy Michał Szpaki ich nie zawiedzie? To właśnie on z trójki finalistów pierwszej polskiej edycji „X Factor” zdaje się najbardziej rozczarowywać swoich miłośników…

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone