Szpak koncertowo pomiędzy nagraniami – 20.03.2013

Dwa marcowe koncerty Michała już za nami. W Polkowicach porwał zarówno młodą publiczność, jak i organizatorów oraz gości zgromadzonych na konferencji “Chronię życie przed rakiem”. Materiały miejscowej telewizji znajdziecie TUTAJ, a nasze nagrania i zdjęcia jak zawsze w dziale Exclusive 🙂
W Tomaszowie Lubelskim Michał z kolei czarował głosem podczas recitalu, z którym wystąpił jako gość artystyczny w ramach lokalnych Wyborów Miss Nastolatek 2013. Rzucił na kolana wyjątkowym repertuarem – wykonał m.in. hit “Skyfall” oraz polską wersję legendarnego utworu Queen “Who Wants To Live Forever”. Foto- i videorelacja czekają na Was TUTAJ.
Jak wspomniał Michał w wywiadzie: “tomaszowska publiczność go urzekła.
– Z przyjemnością tutaj wrócę, to był tylko minirecital, zaśpiewałem bez zespołu, ale publiczność przyjęła mnie bardzo sympatycznie, jestem bardzo zadowolony – mówił Michał Szpak.
I dodał, że w czerwcu chciałby wydać pierwszą płytę. Bez wątpienia w karierze Michałowi pomógł udział w programie telewizyjnym. Dlatego też artysta zachęca wszystkich, aby się nie bali i podobnie jak on zdecydowali się pokazać większej publiczności.”

Tymczasem Wirtualna Polska donosi o przedłużającym się oczekiwaniu na debiutancki LP Michała – jak widać na pełnowymiarowy album czekają nie tylko fani, ale również środowisko artystyczno-medialne. Niezależnie, ile czasu potrzeba na realizację Szpaczych marzeń i ambicji muzycznych, mocno trzymamy kciuki za kolejne etapy tej drogi 🙂

Warto też napomknąć, że wykonanie “Skyfall” nadal krąży w sieci. Domowe nagranie Michała pojawiło się nawet na rosyjskiej stronie, która uznała je za najlepsze spośród trzech prób interpretacji tego utworu przez polskich artystów.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone