Michał Szpak znowu przekłada wydanie płyty! – wp.pl – 12.03.2013

http://muzyka.wp.pl/gid,671715,title,Michal-Szpak-znowu-przeklada-wydanie-plyty,galeria.html?ticaid=1103b8

Czy doczekamy się debiutanckiego albumu?
To nie będzie dobra wiadomość dla fanów Michała Szpaka. Podczas gdy wielbiciele wokalisty zniecierpliwieni oczekują rezultatów jego pracy w studio, on po raz kolejny unika podania szczegółów odnośnie ewentualnej premiery swojego długogrającego debiutu. Co więcej, wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie raczej się jej nie doczekamy.
Przypomnijmy, że Michał Szpak zdobył popularność jako finalista pierwszej polskiej edycji programu “X Factor”. Podczas programu Michał wzbudzał sporo kontrowersji swoim wizerunkiem. Ostatecznie zajął drugie miejsce (przegrał jedynie z Gienkiem Loską) i zgarnął 50 tysięcy złotych. Od tego momentu rozpoczęło się wyczekiwanie na debiut oryginalnego wokalisty.
Niestety, jedynym oficjalnym wydawnictwem artysty jest jak do tej pory EP-ka “XI”, która miała premierę pod koniec 2011 roku. Natomiast w sierpniu ubiegłego roku Szpak ponownie rozbudził nadzieje fanów opowiadając o nowych piosenkach.
„Polskie teksty już się piszą, kolejne dwa nowe utwory do zestawu. (…) Uwielbiam muzykę, aczkolwiek zawsze po długich dniach ekscytacji zastanawiasz się czy to na pewno to?! Wierzę w siłę tych utworów”, pisał wtedy do swoich fanów dodając, że utwory są „bardziej żywe, bardziej skoczne, bardzo moje”. Niestety, za tymi zdawkowymi informacjami nie podążyły konkretne deklaracje odnośnie ewentualnego terminu wydania płyty.
Z kolei niedawno Michał Szpak przyznał, że czas oczekiwania na debiut jeszcze się wydłuży.
“Kochani, co do płyty, to ona się jeszcze tworzy ze względu na to, że jestem niespokojną duszą. Cały czas coś zmieniam, dopisuję, wypisuję, wyrzucam, przekręcam, główkuję, piszę, medytuję, zastanawiam, staram, uczę, bym był zadowolony z siebie. Choć nie wiem, czy to możliwe. Hahahahaha”, napisał na swoim profilu w serwisie Facebook.
Jedynym pocieszeniem dla fanów może być fakt, ze w najbliższych planach Michała nie brakuje kolejnych koncertów. Najbliższy odbędzie się już 16 marca w Tomaszowskim Domu Kultury. Szpak wystąpi tam podczas Wyborów Miss Tomaszowa Lubelskiego.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone