Sylwestrowa Noc pod znakiem Szpaka! 31.12.2012

W ten sylwestrowy wieczór pragniemy życzyć Michałowi Nowego Roku przeżytego z takim rozmachem, z jakim go rozpoczyna – oby był czasem spełnionych marzeń, prawdziwych sukcesów i niezapomnianych szaleństw! Niech życie ma smak radości, a świat niech doceni talent, pasję i fantazję, którymi Michał nieustannie się z nami dzieli. Jednocześnie dziękujemy za cudowne chwile roku 2012!

Wszystkim Fanom składamy również najlepsze życzenia dni wypełnionych dobrą energią, nadzieją i uśmiechem. Niech zrealizują się wszystkie nasze wspólne muzyczne pragnienia.

Zgodnie z zapowiedziami Michał występuje tej nocy na wrocławskim Rynku w ramach sylwestrowego koncertu TVP2 🙂 Kilka dni temu udzielił dłuższego wywiadu dla Faktu.pl, a dziś o poranku pojawił się w programie “Pytanie na Śniadanie”. Według ostatnich informacji jego dwa wejścia na scenę zaplanowane są na godz. 00:55 oraz 1:04. Zapraszamy do Wrocławia oraz przed telewizory – gorące emocje oraz niepowtarzalne wrażenia artystyczno-wizualne gwarantowane! 😀

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone