Michał Szpak ciężko pracuje na swój sukces – WP.PL – 6.12.012

http://muzyka.wp.pl/gid,668209,title,Michal-Szpak-ciezko-pracuje-na-swoj-sukces,galeria.html?ticaid=1fb0f&_ticrsn=3

Michał Szpaka ostatnio znów zaczął aktywnie udzielać się w mediach. Muzyk wziął udział w telewizyjnej Kabaretowej Nocy Listopadowej, był gościem programu „Kawa czy herbata” i przymierza się do świętowania Sylwestra razem z widzami TVP2 i publicznością zgromadzoną na rynku we Wrocławiu. – Jego obecna aktywność w mediach jest poniekąd zapowiedzią zbliżającego się singla – mówi w rozmowie z WP.PL managerka artysty, Magda Karłowicz. Od dłuższego czasu Michał pracuje nad krążkiem długogrającym. Kiedy możemy spodziewać się płyty?

“Chce, żeby wszystko było precyzyjnie przygotowane”
– Jest pomysł, żeby ta płyta pojawiła się na wiosnę. Wszystko jednak zależy od tego, czy będziemy gotowi – mówi podczas naszej rozmowy managerka artysty. – Michał jest w trakcie prac nad materiałem, zbiera muzykę, słowa, m.in. od Jacka Cygana, ale nie tylko.

– Nie chcemy mieć żadnych wątpliwości. To musi być to, w czym Michał czuje się najlepiej – podkreśla Magda Karłowicz. – Chce, żeby wszystko było precyzyjnie przygotowane.

Na wydawnictwie znajdzie się m.in. duet Michała z siostrą Marleną. – Ta piosenka jest bardziej w stylistyce musicalowej. Siostra Michała jest wokalistką klasyczną, kształci się muzycznie we Włoszech. To będzie pewnie taki bonus track – opowiada managerka.

Nie przez przypadek muzyk znalazł się w tegorocznej odsłonie programu Listopadowa Noc Kabaretowa. – Chcieliśmy pokazać pełne spektrum jego możliwości – tłumaczy Magda Karłowicz. – Michał postrzegany był jako taki kontrowersyjny artysta, jednowymiarowy, a on ma naprawdę olbrzymie możliwości nie tylko wokalne, ale też aktorskie.

8 grudnia Michał wystąpi w warszawskim Teatrze Capitol. Podczas występu muzyk zaprezentuje utwory z wydanego pod koniec 2011 roku wydawnictwa „XI” oraz covery. – To jest taki koncert urodzinowy zorganizowany przez jego fanklub. Ma to być prezent dla niego i jednocześnie prezent od niego dla fanów. Będzie okazja, żeby się spotkać urodzinowo i tak trochę przedświątecznie – mówi managerka.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone