Michał spełnił marzenie Kingi :) – 28.11.2012

Przygotowaliśmy dla Was relację ze spotkania Michała z Kingą, które odbyło się 26 listopada w Prostkach. Fotogaleria oraz filmiki pojawią się niebawem, a już teraz możecie zobaczyć zdjęcia i filmik z tego wyjątkowego wydarzenia:
1) Artykuł + galeria portal prostki.wm.pl
2) Krótki artykuł, galeria + video portal radio5.com.pl
3) Bezpośredni link do video

RELACJA

Spotkanie z Kingą Dąbrowską odbyło się 26 listopada w Prostkach. Doszło do niego z inicjatywy OFC i przy szczególnej współpracy pani Bożeny Bagan wójta tej gminy, która okazała się osobą bardzo otwartą i chętnie zaangażowała się w nasz projekt. Ideą spotkania było spełnienie marzenia jednej z fanek Michała Szpaka – Kingi Dąbrowskiej, która ze względów zdrowotnych nigdy nie mogła uczestniczyć w koncercie swojego idola. Ona nie mogła przyjechać na koncert, więc Michał przyjechał do niej.
Spotkanie odbyło się w pięknej i klimatycznej restauracji. Michała powitała zebrana tam młodzież, przedstawiciele tamtejszych władz oraz lokalne media. Jednak najbardziej na spotkanie z Michałem wyczekiwała Kinga. Kiedy wszedł do pomieszczenia, było widać wzruszenie na jej twarzy, którego nawet nie starała się ukryć. Michał bardzo ciepło i serdecznie przywitał się z nią i rozpoczęła się ich wspólna rozmowa podczas, której szybko nawiązali ze sobą relację. Rozmowa była spontaniczna, otwarta i wesoła.
Kinga przygotowała dla Michała niespodziankę z okazji jego urodzin, w postaci 22 czerwonych róż. Czekał na niego również tort urodzinowy w kształcie mikrofonu. Miłym akcentem tego spotkania była prośba Kingi i młodzieży o zaśpiewanie przez wokalistę szlagieru Niemena “Dziwny jest ten świat” , na którą wyraził zgodę i zaśpiewał ten utwór a capella. Kinga było zachwycona, a zgromadzona publiczność nagrodziła wykonanie brawami. Na zakończenie Michał podarował Kindze specjalnie zaprojektowany dla niej kalendarz z jego zdjęciami, na którym złożył dedykację i autograf. Kinga bardzo chętnie pozowała z Michałem do zdjęć, co sprawiało jej ogromną radość. Nie obyło się również bez wpisu w księdze pamiątkowej restauracji. Podczas spotkania towarzyszyły Michałowi i Kindze zaproszone media zainteresowane tym szczególnym wydarzeniem.W tym miejscu chciałyśmy podziękować Michałowi, który w dniu kiedy wszyscy życzyli mu spełnienia marzeń, sam spełnił marzenie kogoś wyjątkowego. Mamy nadzieję, że to spotkanie i dla Kingi i Michała było niezapomniane.

Related Images:

Udostępnij:

There are 2 comments on Michał spełnił marzenie Kingi :) – 28.11.2012

Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone