Koniec letniego sezonu koncertowego, najbliższe plany muzyczne oraz garść wywiadów – 02.10.2012

Za nami kolejne dwa udane występy Michała. 9 września w Charsznicy nasz Artysta nie tylko dał popisowy koncert pod względem wokalnym, ale także zaskoczył wszystkich stylizacją niecodzienną nawet jak na niego samego. Już na kilka dni przed koncertem na portalach plotkarskich pojawiły się bowiem zdjęcia Michała sugerujące zmianę koloru włosów na blond. Wokalista nie zdementował tej informacji, trzymając fanów w niepewności do ostatnich chwil przed występem, na którym to pojawił się w blond peruce 😀 Tydzień później, 16 września, Szpak zagrał w Rzeszowie, zamykając tym samym letni sezon koncertowy. Zanim pojawił się na scenie, Michał udzielił również wywiadu dla lokalnego radia, gdzie towarzyszyli mu koledzy z zespołu. Jak wiadomo obecność całej kapeli gwarantuje zwykle swobodną, pełną humoru atmosferę, tym bardziej więc zachęcamy Was do wysłuchania nagrania w dziale Internet 😉

Zapraszamy także do działu Exclusive, w którym czekają na Was nasze materiały koncertowe – bogate galerie zdjęć oraz pełne nagrania w jakości HD z Charsznicy i z Rzeszowa, jak również filmik podsumowujący cały letni sezon koncertowy 2012.

Znajdziecie tam także autoryzowany wywiad nagrany przez nas specjalnie na stronę OFC, w którym Michał opowiada o swoich bieżących planach artystycznych związanych z płytą i nie tylko. Jak zresztą donosi wokalista, proces kompletowania kompozycji i tekstów na LP nadal trwa.
W międzyczasie Szpak pojawił się na premierze filmu „Jesteś Bogiem”, czyli jednym z ważniejszych wydarzeń muzyczno-filmowych ostatnich tygodni. W dziale Video możecie zobaczyć filmiki, w których opowiada on o swych aspiracjach pod kątem rynku zagranicznego oraz wyznaje, jak wiele znaczą dla niego wierni fani 🙂

Related Images:

Udostępnij:

There are 1 comments on Koniec letniego sezonu koncertowego, najbliższe plany muzyczne oraz garść wywiadów – 02.10.2012

  • Swietnie usłyszeć, ze Michał aktywnie pracuje nad płyta długogrająca. Trochę szkoda ze plany i terminy są jeszcze tak bardzo niesprecyzowane.
    I zastanawia mnie, czemu Michał nie bierze udziału w konkursie “Niemen Non Stop”?

    P.S. Jak tam na studiach? 🙂

Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone