Prace nad płytą trwają, koncerty za pasem – czyli co nowego u Michała :) – 22.08.2012

Co nowego u Michała

Co nowego u Michała. Wypoczęty i radosny po swojej egipskiej przygodzie, Michał powrócił do Polski, aby z nowym zapasem energii i pomysłów zabrać się znów do pracy w studiu, gdzie nad brzmieniem świeżego materiału czuwają Filip Siejka i Marek Kościkiewicz. Wokalista zapowiada odejście od muzycznej estetyki EP-ki, określając nowe utwory jako bardziej żywe i współgrające z jego tożsamością: „Wierzę w siłę tych utworów”. Dwie piosenki są już gotowe w warstwie tekstowej i czekają na nagrania wokalu. Nowy singiel ma szansę ukazać się we wrześniu, aczkolwiek decyzje te zależą od wytwórni, jak poinformował Michał. Trzymamy kciuki za owocne poszukiwania muzyczne 🙂 Artykuł na wp.pl

W międzyczasie nasz Artysta – jak zawsze w oryginalnym, przebojowym anturażu, o którym wspomina tutaj: Video 1 Klik! – pojawił się wraz z Pauliną Biernat na jubileuszowym pokazie Gosi Baczyńskiej, gdzie uchylili rąbka tajemnicy na temat projektu teatralno-tanecznego, w którym być może również usłyszymy wokal Michała: Video 2 Klik!

Michał nie zapomina także o wiernych fanach, którzy w różnych zakątkach kraju czekają na jego występy. W najbliższym czasie usłyszymy go na żywo:
– 26 sierpnia 2012 o godz. 12:00 w Warszawie, gdzie da występ solowy w czasie „Pierwszych urodzin Czytania w trawie” i tego samego dnia, o godz. 17:00, już z zespołem, w Lubawie podczas Dni Lubawy
– 9 września 2012 w Charsznicy z okazji Dni Charsznicy
Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w koncertach – tych emocji nic nie jest w stanie zastąpić! 😀 Wszystkie szczegóły imprez znajdziecie w dziale Wydarzenia: Klik!

Related Images:

Udostępnij:

There are 1 comments on Prace nad płytą trwają, koncerty za pasem – czyli co nowego u Michała :) – 22.08.2012

Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone