Co słychać u Michała? – 18.07.2012

Sezon wakacyjny w pełni, ale nasz Szpak, choć także ma w planach wypoczynek, nie próżnuje. Ostatnie tygodnie artysta spędzał w studiu nagraniowym, gdzie przygotowuje nowy singiel, którego szczegóły pozostają na razie osnute tajemnicą.
5 lipca Michał ogłosił również, iż dostał się na studia 🙂 Wybrany przez niego kierunek to psychologia – jak wiemy, o fascynacji tą dziedziną wspominał już w wywiadach sprzed roku. Decyzję co do konkretnej specjalizacji wokalista podejmie we wrześniu.
Każdy sukces to niewątpliwy powód do radości i okazja do świętowania, a jeśli chodzi o Michała, można mieć pewność, że celebracja odbędzie się w niepowtarzalnym, Szpaczym stylu 😀
Aby uczcić nowy etap w swoim życiu, Michał w towarzystwie Pauliny (partnerki tanecznej z “Tańca z Gwiazdami”) wybrał się na koncert Eltona Johna, który miał miejsce 7 lipca w Łodzi. W międzyczasie para nierozłącznych przyjaciół zawitała do łódzkiej Manufaktury, gdzie razem skoczyli na bungee ku uciesze licznych obserwatorów i reporterów 😉
Aktualnie Michał wybiera się na urlop w egzotyczne, gorące zakątki Morza Śródziemnego. Życzymy mu beztroskiego relaksu i regeneracji sił oraz wielu świeżych inspiracji artystycznych!

Artykuł, zdjęcia oraz filmik z portalu Dziennik Łódzki Klik! (filmik znajduje się również w dziale VIDEO Inne)
Krótki artykuł TVN, który również podsumowuje ostatnie poczynania Michała Klik!
News ze strony VIVA-TV Klik!
Krótka wzmianka o tym, że Michał wziął udział w koncercie Eltona Johna Klik!

Related Images:

Udostępnij:

There are 2 comments on Co słychać u Michała? – 18.07.2012

Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone