List do Redakcji malopolskie.tv – 18.06.2012

W dniu 16 czerwca 2012 w serwisie vimeo opublikowany został wywiad przeprowadzony z Michałem w dniu jego występu na deskach opolskiego Amfiteatru (Zobacz video). Ponieważ Redakcję OFC szczerze ujęło życzliwe podejście dziennikarza względem Michała, zdecydowaliśmy się wysłać w tej sprawie list.

Treść wiadomości:

“Szanowna Redakcjo,
Jako Oficjalny Fan Club Michała Szpaka zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie naszej wiadomości Panu Dziennikarzowi, który przeprowadził wywiad z naszym Artystą w dniu 1 czerwca przed 49 KFPP w Opolu (wywiad ten został opublikowany 16 czerwca w serwisie vimeo: http://vimeo.com/44135915)

Bardzo doceniamy fakt, iż wykazał się Pan wysoką etyką dziennikarską, publicznie przyznając się do pochopnej oceny umiejętności Michała, zanim miał Pan okazję usłyszeć go na żywo. Niestety, umiejętność przeproszenia za taki błąd to w dzisiejszych czasach niezwykła rzadkość, nad czym ubolewamy, gdyż niejednokrotnie wpływa to na rozpowszechnianie wśród czytelników i widzów negatywnych, niezasłużonych opinii na temat artystów kontrowersyjnych, lecz naprawdę utalentowanych. Chcielibyśmy również serdecznie podziękować za tyle ciepłych i szczerych słów skierowanych do Michała w czasie rozmowy. Wywiad jest sympatyczny, obiektywny oraz profesjonalny. Daje nam to nadzieję na przełom w podejściu dziennikarzy do indywidualności jaką jest Michał – mamy nadzieję, że z czasem media, a co za tym idzie, także publika, w pełni dostrzegą jego potencjał oraz artystyczną odwagę, wierność sobie i pasję. Szpak ma bowiem bardzo wiele do zaoferowania zarówno jako artysta, jak i człowiek.

Jest nam jednocześnie niezmiernie miło, że planujecie Państwo zaprosić go do swojego miasta, by wziął udział w zorganizowanym przez Was wydarzeniu, jakim jest “Muzyczne lato”. Z naszej strony obiecujemy, że jeśli tylko pojawi się okazja uczestnictwa dla fanów, na pewno nie zabraknie tam naszych przedstawicieli.

Z gorącymi pozdrowieniami dla Pana Dziennikarza oraz całej Redakcji,
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka”

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone