Michał Szpak Prawdziwa Gwiazda na 49.K.F.P.P. Opole 2012 – malopolskie.tv – 05.06.2012

http://www.malopolskie.tv/artykuly/_michal_szpak_prawdziwa_gwiazda_na_49_k_f_p_p_opole_2012-2166.html

Wszelkie wątpliwości dotyczące występu Michała Szpaka w piosence „Płonąca stodoła” z rep. Czesława Niemena zostały rozwiane już podczas prób przed koncertem Szalone lata 60-te!, który został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu w Opolu.

( Koncert zgromadził naj liczniejszą widownię przed telewizorami , a najmniejszą sobotni koncert KULtowe przeboje , koncert który absolutnie nie pasował do konwencji festiwalu). Michał udowodnił iż jego popularność nie jest bezpodstawna. Wysoki, mocno brzmiący głos, fascynująca osobowość , profesjonalizm , zbliżająca się do miana „złotej płyty” jego tgz „epka” z pięcioma utworami płyta a przy tym skromność ,punktualność w spotkaniach z dziennikarzami ,to wszystko wyróżniało artystę na tle takich wykonawców jak Ewa Farna ( managerowie wokalistki nie dopuszczali mediów do niej a ciągle sugerowanie o co można zapytać o co nie Ewy było dziwnym zabiegiem.) Michał w rozmowie w przedstawicielami malopolskie.tv potwierdził gotowość pojawienia się na spotkaniu z swoimi fanami w ramach tegorocznego „muzycznego lata 2012” i odpowiedzenia na wszystkie pytania zadane przez swoich fanów .
Zapraszamy Naszych widzów i czytelników „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” do nadsyłania pytań do Michała Szpaka, które zadamy artyście podczas pobytu w Krynicy – Zdrój. Specjalny wywiad z Michałem jakiego udzielił naszej telewizji niebawem w Malopolskie.tv . Pytania przesyłajcie na adres : top20hits@interia.pl

Opracował : M & A Media , współprac i foto : Maciek Bożek

Related Images:

Udostępnij:

There is one comment on Michał Szpak Prawdziwa Gwiazda na 49.K.F.P.P. Opole 2012 – malopolskie.tv – 05.06.2012

Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone