List do TVP 04.06.2012

Kochani, chcemy Was poinformować, że OFC wysłało list do TVP w związku z pominięciem występu Michała podczas 49 KFFP w Opolu na oficjalnym kanale youtube. Mamy nadzieję, że taki stan rzeczy wkrótce ulegnie zmianie. Podobną akcję fanowską przeprowadzili również Szpakofani z http://szpakofani.phorum.pl. Razem możemy więcej.

Treść wiadomości:

“Szanowni Państwo!
Jako Oficjalny Fanclub Michała Szpaka pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, iż na kanale youtube tvp do chwili obecnej nie został zamieszczony film z występu naszego artysty, jaki odbył się w ramach koncertu „Szalone lata 60” w Opolu. Piosenka „Płonie stodoła” w wykonaniu Michała Szpaka nadal nie jest oficjalnie dostępna na itvp, mimo iż widnieją tam już występy wszystkich pozostałych wykonawców biorących udział w tym koncercie.
Wierzymy, że to jedynie niedopatrzenie z Państwa strony i występ Michała wkrótce będzie udostępniony.
Z pozdrowieniami
Oficjalny Fanclub Michała Szpaka
michalszpak.org”

EDIT.

Kochani, śpieszymy donieść, że po mailowej interwencji Phorum i OFC, TVP nareszcie uzupełniło listę opolskich występów na kanale YouTube iTVP. Możecie zatem obejrzeć oficjalny filmik z wykonaniem Michała – zachęcamy Was gorąco do klikania ‘fajne’, komentowania i udostępniania 🙂

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone