Zapisy na Oficjalny Zlot Fanów Michała Szpaka 8 stycznia 2022

ZAPISY NA ZLOT FANÓW 2022 “Nie jestem stąd, nie z tego świata” ❗❗❗
Prosimy o uważne przeczytanie

Kochani 💥💥💥
Poniżej podajemy link do formularza, w którym możecie się zapisać na Oficjalny Zlot Fanów Michała Szpaka, który odbędzie się w Pruszkowie w Centrum Kultury i Sportu w godzinach 13.00- 17.00
Wstęp w tym roku będzie kosztować 150 zł ❗😊
Dla członków Stowarzyszenia OFC Michała Szpaka, którzy opłacili składkę za 2021 rok jest przewidziana zniżka w wysokości 40 zł, a więc wstęp w przypadku członka Stowarzyszenia wyniesie 110 zł 💥💥💥
Jak zwykle na zlocie będzie się dużo działo i będzie to wspaniała okazja spotkać się po dwóch latach przerwy! Czekamy na Was niecierpliwie wraz z naszym Artystą, który będzie współgospodarzem tego wydarzenia. Mamy też nadzieję zaprosić kilku ciekawych gości.
Nim się zapiszecie, prosimy o zapoznanie się z regulaminem zlotu.
💥 Przypominamy, że w zlocie mogą wziąć udział dzieci, które ukończyły 10 lat.
💥 Osoby niepełnoletnie muszą mieć ze sobą zgodę rodziców/opiekunów na udział w zlocie.
Pliki regulaminu zlotu i wzór zgody rodzica/opiekuna znajdziecie na naszej stronie: https://michalszpak.eu/zlot2022/
🔥Każdą osobę zapisujemy na osobnym formularzu. Nie wpisujemy kilku osób do jednego formularza! Gdy popełnicie błąd nie wysyłajcie drugi raz zgłoszenia, tylko napiszcie o tym do Gabriela Kołodziej.
Osobą do kontaktu w sprawie zapisów jest Mira Tesch Pietrzykowska‼️
Informacji o wydarzeniu udzielają: Anna Sokołowska i Magdalena Bonjourek.

Nasz zlot ponownie odbędzie się w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, gdzie przyjmowani jesteśmy niezwykle gościnnie.
Sam Pruszków jest świetnie skomunikowany z Warszawą. Wystarczy wsiąść w na stacji Warszawa Śródmieście w SKM-kę i po 15 minutach jesteście w Pruszkowie (obowiązują bilety komunikacji warszawskiej).

💥 Wpłaty składki dokonujemy na nasze konto bankowe w tytule przelewu wpisując “składka za zlot fanów 2022” ❗❗❗
W przypadku wpłaty za kilka osób, bądź wpłaty w imieniu innej osoby, należy wpisać imię i nazwisko osoby, za którą składka jest płacona.
Wpłat można dokonywać do 30 listopada b.r. Prosimy wpłacać składki już teraz. Jeżeli lista zostanie zamknięta z braku wolnych miejsc poinformujemy o tym.

Składka jest bezzwrotna, więc prosimy o przemyślane zapisy i wpłaty. Zastrzegamy sobie również prawo do odwołania imprezy, gdy przepisy tego zabronią. w takim przypadku cała składka zostanie zwrócona.

Po dokonaniu zapłaty otrzymacie mailem od nas potwierdzenie o wpisaniu na listę uczestników Zlotu.

Dane do wpłaty:
Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club Michała Szpaka
ING Bank Śląski SA
32 1050 1764 1000 0090 8012 5538

Nr konta dla fanów z zagranicy w EUR:
10 1050 1764 1000 0090 8012 5546
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Składka jest bezzwrotna, więc prosimy o przemyślane zapisy i wpłaty. Zastrzegamy sobie również prawo do odwołania imprezy, gdy przepisy tego zabronią. w takim przypadku cała składka zostanie zwrócona.

Więcej informacji o Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie znajdziecie tu: https://www.facebook.com/CentrumKulturyiSportuwPruszkowie/ 

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone