Wywiad z Michałem Szpakiem dla Interii

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Michałem, którego udzielił dla Interii, a w którym Michał mówi o swoich planach muzycznych, o zwycięzcy tegorocznej Eurowizji zespole Maneskin, a także o festiwalu w Sopocie.
Szczególnie miło nam było przeczytać piękne słowa o naszej fanowskiej społeczności. 😊
 
“Nie mogę nie poruszyć tematu twojego fanklubu, grupy wyjątkowych ludzi, którym zapewne w dużej mierze zawdzięczasz swój sukces. Będą mogli odkryć twoją nową twórczość wcześniej niż cały kraj?
 
– Masz rację, że bardzo wiele im zawdzięczam. Na pewno przygotuję coś dla całej tej grupy, czyli Stowarzyszenia Oficjalny Fan Club Michała Szpaka, i ludzi aktywnie uczestniczących w moim życiu. Przyjdzie taki czas, że zrobię im wielką niespodziankę zanim cokolwiek się wydarzy. Teraz mogę tylko powiedzieć, że to wspaniała rzecz, posiadać taki fanklub. Co więcej, jest to ogromna motywacja do tego, żeby działać, żeby nie zawieść tych, którzy czekają na kolejne muzyczne doznania. Przede wszystkim chciałbym też podziękować im za to, że są, że mnie wspierają i za to, że są tak cierpliwi.”
 
Więcej na stronie Interii: https://muzyka.interia.pl/raporty/raport-polsat-superhit-festiwal-2021/wiadomosci/news-michal-szpak-przed-polsat-superhit-festiwal-w-sopocie-rozpoc,nId,5317110?fbclid=IwAR18uZ9DvGrMTGxR4QR7Fwr4IwC6rdwNJqp4mSEIeiuK1vnlobP19gQF6R0
Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone