MICHAŁ SZPAK z siostrą Marleną śpiewają operowy hit – 06.02.2018

Michał Szpak rozpoczął właśnie trasę koncertową po filharmoniach z gościnnym udziałem swojej siostry Marleny. Na scenie w Bydgoszczy rodzeństwo zaśpiewało m.in. włoski utwór “E Più Ti Penso” z repertuaru Andrei Bocellego i Ariany Grande.

 

 

http://www.gala.pl/artykul/michal-szpak-i-siostra-marlena-w-duecie-spiewaja-piosenke-e-piu-ti-penso-andrea-bocelli-ariana-grande-180205061532

Michał Szpak nie znosi rutyny. Aktualnie mogą się o tym przekonać chociażby ci, którzy wybierają się na występy wokalisty w ramach jego nietypowej trasy koncertowej po filharmoniach i teatrach muzycznych w całej Polsce. Artysta kojarzony głównie z energetycznych występów z rockowymi i popowymi hitami, tym razem pokazuje swoją wielką pasję do muzyki poważnej. Myśląc o klasyce, Szpak oczywiście nie mógł zapomnieć o swojej siostrze Marlenie – profesjonalnej śpiewaczce operowej. Trener “The Voice od Poland 8” zaprosił ją do wspólnych występów, a efekty ich współpracy możemy podziwiać dzięki nagraniom z show w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy otwierającego nowe tournée Szpaka.

Występ Marleny i Michała doceniły również inne portale.

http://www.eska.pl/news/michal_szpak_i_marlena_spiewaja_hit_ariany_grande_lepiej_niz_oryginal/149900
 Michała poznajemy od zupełnie innej, nieznanej do tej pory strony. 3 lutego w bydgoskiej filharmonii oraz 5 lutego we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol, wokalista po raz kolejny oczarował swoich fanów występując w duecie ze swoją siostrą, Marleną. 
https://www.rmfmaxxx.pl/news/Michal-Szpak-z-siostra-w-operowej-piesni-E-piu-ti-penso-Spektakularny-wystep,39263.html
 Michał Szpak w ramach koncertowej trasy po filharmoniach i teatrach muzycznych wystąpił wraz ze swoją siostrą, Marleną w Bydgoszczy. Rodzeństwo w niezwykły sposób zaprezentowało włoski, operowy utwór „E più ti penso”. Pieśń pochodzi z repertuaru Andrei Bocellego i Ariany Grande.

http://www.radiozet.pl/Muzyka/Michal-Szpak-i-Marlena-Szpak-spiewaja-E-Piu-Ti-Penso-Andrei-Bocellego-i-Ariany-Grande-WIDEO

 Najnowsze tournée autora hitu „Don’t Poison Your Heart” to bez wątpienia jedno z najciekawszych wydarzeń tegorocznej zimy. Artysta koncertuje obecnie po całym kraju razem ze swoją siostrą Marleną, która jest śpiewaczką operową. Podczas ich wspólnych występów możemy podziwiać Michała w różnych, często niespodziewanych odsłonach. Ostatnio zmierzył się z operowym utworem „E Più Ti Penso”.

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-michal-szpak-znow-w-duecie-z-siostra,nId,2519054#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
https://przeambitni.pl/michal-szpak-lepszy-niz-andrea-bocelli/
 Michał Szpak lubi nowe wyzwania. Tym razem zdecydował się na trasę koncertową po polskich filharmoniach i teatrach muzycznych, w której dzieli się z fanami swoją miłością do muzyki poważnej. Do projektu zaprosił utalentowaną śpiewaczkę operową, prywatnie jego siostrę, Marlenę!

 

 

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone