Kto nie ma jeszcze swojego misia ? – 15.02.2017

Kochani, niezmiernie nam miło, że nasze misie cieszą się tak dużą popularnością    Kto nie ma jeszcze swojego misia u boku? Zapraszamy  Przypominamy – cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup kolejnych misiów dla dzieci z oddziałów onkologicznych. Cena jednego misia wynosi 35 zł. Należy do niej doliczyć koszt przesyłki kurierskiej, który wynosi 15 zł (wysyłka tylko na terenie Polski; w przypadku przesyłek zagranicznych prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia kosztów).
Najbliższy koncert, na którym będzie można odebrać zakupionego misia to Kalisz. Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt mailowy na adres: stowarzyszeniemichalszpakorg@gmail.com.
W tytule e-maila prosimy o wpisanie “MISIE”, a w treści wiadomości podanie ile misiów zamawiacie, czy odbiór będzie osobisty (jeżeli tak, to gdzie będzie odbiór) czy prosicie o przesyłkę kurierską.
W przypadku przesyłki prosimy o podanie adresu na jaki ma być wysyłka oraz numer telefonu. Wszystkie wpłaty prosimy wysyłać na konto bankowe Stowarzyszenia. Preferujemy taką formę wpłat i tylko w wyjątkowych sytuacjach będzie można zapłacić gotówką. Numer konta bankowego jest podany na stronie: http://michalszpak.org/kontakt/

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone