Rosanna na Walentynki 06.02.2017

Kochani,
Niezmiernie nam miło, że nasze misie cieszą się tak dużą popularnością Jak wiecie w najbliższą sobotę misiaki powędrują do dzieci w Klinice Onkologii i Hematologii w Szczecinie. Tymczasem możecie zamówić maskotki z nowej dostawy. Tym razem mamy dla Was misie w nieco bardziej kobiecym wydaniu oraz nowość – Rosanna specjalnie na Walentynki  Oczywiście tradycyjne różowe, niebieskie i turkusowe misie też są   Kto nie ma jeszcze swojego misia u boku? Zapraszamy  
Przypominamy – cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup kolejnych misiów dla dzieci z oddziałów onkologicznych.
Cena jednego misia wynosi 35 zł. Należy do niej doliczyć koszt przesyłki kurierskiej, który wynosi 15 zł (wysyłka tylko na terenie Polski; w przypadku przesyłek zagranicznych prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia kosztów)
Najbliższe koncerty, gdzie będzie można odebrać zakupione misia to Szczecin, Kalisz i Kielce.
Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt mailowy na adres: stowarzyszeniemichalszpakorg@gmail.com. W tytule e-maila prosimy o wpisanie “MISIE”. Prosimy o pisanie ile misiów zamawiacie, czy odbiór będzie osobisty (jeżeli tak, to gdzie będzie odbiór), czy przesyłka kurierska. W przypadku przesyłki prosimy o podanie adresu, na jaki ma być wysyłka oraz numer telefonu.
Wszystkie wpłaty prosimy wysyłać na konto bankowe Stowarzyszenia. Preferujemy taką formę wpłat i tylko w wyjątkowych sytuacjach będzie można zapłacić gotówką.
Misie będą wysyłane niezwłocznie po wpłynięciu pieniędzy na konto. Numer konta bankowego jest podany na stronie: http://michalszpak.org/kontakt/

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone