Zapisy do Stowaryszenia – 13.01.2017

Kochani! Wiemy, że niektórzy z Was czekają na możliwość zapisania się do Stowarzyszenia Oficjalnego Fan Clubu Michała Szpaka. Informujemy, że członkiem Stowarzyszenia może zostać każdy, niezależnie od obywatelstwa i kraju zamieszkania. Osoby niepełnoletnie zgodnie z prawem muszą złożyć, oprócz deklaracji przystąpienia do Stowarzyszenia, również zgodę swojego opiekuna prawnego.
Deklarację członkowską i oświadczenie opiekuna prawnego możecie pobrać poniżej (należy kliknąć na “POBIERZ PLIK”):
1) DEKLARACJA – http://www.wyslij-plik.pl/pokaz/1000877—anmt.html
2) OŚWIADCZENIE – http://www.wyslij-plik.pl/pokaz/1000876—6ayn.html
Dokumenty należy wydrukować, wypełnić, podpisać, a następnie wysłać na adres:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka (Stowarzyszenie)
Skrytka pocztowa Nr 28
Filia UP Warszawa 38
ul. Rembielińska 20
03-200 Warszawa
Wypełnione deklaracje możecie również oddać osobom z Zarządu Stowarzyszenia przed lub po koncertach Michała. Będzie istniała także możliwość zapisywania się tam do Stowarzyszenia, o ile warunki i czas na to pozwolą.
Składka roczna wynosi 50 zł i należy ją wpłacać wpisując w tytule przelewu “Składka + imię i nazwisko” na konto bankowe Stowarzyszenia:
ING Bank Śląski S.A.
32 1050 1764 1000 0090 8012 5538
Jeżeli przelewu za członka Stowarzyszenia dokonuje inna osoba, należy w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko osoby, za którą składka jest wpłacana np. “Składka za Jana Kowalskiego”.
W przyszłości zamierzamy również uruchomić możliwość zapisywania się do Stowarzyszenia poprzez naszą stronę www, jednakże wymaga ona w najbliższym czasie modernizacji. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.
Wszelkie dane adresowe, a także numer konta bankowego, na jaki można wpłacać składki znajdziecie na http://michalszpak.org/kontakt/
Członków oraz przyszłych członków Stowarzyszenia prosimy o zapoznanie się z naszym Statutem. STATUT STOWARZYSZENIA do pobrania tu: http://www.wyslij-plik.pl/pokaz/1000889—k2tt.html

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone