Koszulki oficjalnego Fan Clubu

*** KOSZULKI OFICJALNEGO FAN CLUBU ***
 Podajemy link do projektu* koszulek OFC
=> https://drive.google.com/…/fol…/0BzSKj04DBIu5UXNFUEZ4ZDg0M28
Znajdziecie tu 4 pliki – projekt przodu i tyłu koszulki w wersji BIAŁEJ oraz projekt przodu i tyłu koszulki w wersji CZARNEJ.
Macie 2 opcje ich wykonania:
1. Pobieracie wszystkie 4 pliki i przerzucacie je na pen-drive + zakupujecie białą/czarną koszulkę bez wzoru i udajecie się do punktu poligraficznego w Waszym mieście, który w swojej ofercie posiada możliwość wykonania nadruku na koszulce.
2. Robicie taką koszulkę za pośrednictwem dowolnego sklepu internetowego, który oferuje możliwość wykonania koszulek z własnym nadrukiem. Taką przykładową** stroną jest np. http://www.megakoszulki.pl/koszulki-z-wlasnym-nadrukiem-gra…
*projekt by Agata Tajchman
**stron jest masa, więc jeśli z jakichś powodów ta Wam nie odpowiada to wystarczy, że wpiszecie w Google “koszulki z własnym nadrukiem” i pokażą się inne strony zajmujące się tym tematem.
Strona zaproponowana przez nas jest bardzo intuicyjna – trzeba wybrać rodzaj koszulki, kolor, rozmiar oraz oczywiście dodać uprzednio pobrany na dysk nadruk (Wstaw => Załaduj grafikę => Przeglądaj). Grafiki trzeba dodać 2 razy – na przód oraz tył (ale nie jest to konieczne). Nadruki można w łatwy sposób we właściwym miejscu na koszulce ustawić manualnie, ale prosimy by robić to wg wzoru podanego na zdjęciach.
W razie jakichś pytań, wątpliwości, trudności itp. piszcie pod tym postem, postaramy się pomóc.
Zapraszamy również na naszą grupę dyskusyjną, którą znajdziecie tu:
https://www.facebook.com/groups/178004762599857/
Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone