Żadnych fiflaków! – 24.03.2016

Od czasu Preselekcji dziennikarze nieustannie dociekają, jak wygląda strategia Michała na podbój Sztokholmu oraz postępy w przygotowaniach. W całkiem obszernym wywiadzie dla TVP Artysta zapowiada występy promocyjne w różnych miastach Europy, ujawnia jak odnajduje się w obecnym wirze popularności i nowych obowiązków oraz nakreśla swoje sceniczne atuty:

Jestem osoba, która w sposób naturalny podchodzi do muzyki. Nie będę wymyślał żadnych układów choreograficznych, nie będę robił na scenie żadnych fiflaków. Po prostu stanę i będę czarował swoim głosem, swoim spojrzeniem i swoją mową ciała.

Również Eska ma dla nas interesującą rozmowę z Michałem. Dowiecie się z niej m.in. czy Polska jest gotowa na Szpaka, co oznacza poczucie odpowiedzialności za fanów i jaka powinna być rola artysty, a także jaki gatunek muzyki pozostaje najbliższy Szpaczemu sercu. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia! 🙂

Natomiast dzięki redakcji Onetu możemy zapoznać się z Globe Arena – miejscem, w którym 12 maja Wokalista wystąpi w ramach półfinału Eurowizji (dokładniej będzie to pierwsza połowa drugiego półfinału), obok przedstawicieli Australii, Irlandii, Izraela, Litwy, Łotwy, Macedonii, Szwajcarii, Serbii i Białorusi. Liczba punktów przyznawanych przez jury i telewidzów zadecyduje, który z wykonawców ostatecznie zawalczy 14 maja o zwycięstwo podczas wielkiego finału imprezy. Obecnie znamy też już wszystkie tegoroczne propozycje uczestników konkursu.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone