Wokalista udał się niedawno do słonecznej Italii, aby odwiedzić mieszkającą tam mamę i siostrę. Jak zwykle nie obyło się jednak bez przygód – tym razem Michał ruszył w pościg za http://touringgreenland.com/online/ ulicznym złodziejem, który pozbawił go telefonu. Rzezimieszek okazał się uzbrojony w nóż, toteż sytuacja przez chwilę wyglądała niebezpiecznie. Michał co prawda sprzętu nie odzyskał, ale wyszedł z sytuacji cały i zdrowy, dostarczając przy tym niewątpliwej rozrywki przechodniom obserwującym jego gonitwę na złotych koturnach
Więcej szczegółów na temat przygód Szpaka na włoskiej ziemi znaleźć można na jego fanpage’u.
Pełna dramatyzmu historia spodobała się również portalom plotkarskim, które – w przeciwieństwie do żartobliwego podejścia Michała do całego zajścia – skwapliwie zaakcentowały przede wszystkim fakt ataku ‘nożownika’ na Wokalistę. Flesz celebrycki poświęcił sprawie oddzielny odcinek.
Cóż, dumni jesteśmy z naszego Artysty, który nie tylko udowadnia, że na koturnach chodzi szybciej, niż niejeden biega w trampkach, ale przede wszystkim nie brakuje mu odwagi i poczucia humoru w każdej sytuacji
Tymczasem na portalu Pudelek.tv obejrzeć można fragmenty wywiadu udzielonego niedawno przez Michała:
Michał o życzeniach dla siostry.
Opinia dotycząca kontrowersyjnego clipu Nataszy Urbańskiej.
Wspomnienia z “Tańca z Gwiazdami”.
Poszukiwania artystyczne i zawodowe Michała.
Na koniec zachęcamy do przeczytania jednej z ciekawszych opinii w blogosferze na temat urodzinowego video Szpaka dla siostry.