"Ale Szpak, jak to Szpak, krytyką się nie przejmuje" ;) – 14.01.2014

Pewnie nikt nie wymyśliłby i nie zrealizował takiego scenariusza, ale jak wiadomo – takie rzeczy tylko u Szpaka 🙂 Jeśli nie spędziliście kilku ostatnich dni gdzieś pod skałą, odcięci od świata, to najpewniej natknęliście się już na video urodzinowe Michała dla jego siostry Marleny, które szturmem zdobywa internet. Autoironiczne życzenia nagrane przez Wokalistę i spontanicznie zamieszczone przez niego na fanpage’u stały się de facto prawdziwym viral video – liczba polubień, komentarzy i udostępnień wciąż rośnie w tempie astronomicznym. Tym samym nastąpiła Szpacza inwazja na głównej stronie Onetu i Interii oraz na licznych portalach, od Pudelka, przez Plejadę, aż po Wirtualną Polskę, a Michał natychmiast otrzymał zaproszenia do radia i telewizji. O tym, jak “Szpak wypuścił Szpaka” mogliśmy więc posłuchać w studiu Dzień Dobry TVN oraz na antenie Radia Eska.

Michał nie omieszkał też skomentować niewybrednych opinii niektórych internautów na swój temat:

U posypało się na grubo kochani!!! Jednym razem mówią, jesteś pyszny, nadęty – nie znają, nie wiedzą. Drugim razem pojeb… A to zwykła autoironia. Ja potrafię śmiać się z samego siebie.  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przez ludzki umysł są w stanie przejść myśli o uśmiercaniu drugiego człowieka. I teraz trzeba zadać sobie pytanie, kto tu jest chory? Tak czy inaczej wszystkich pozdrawiam, niektóre komentarze rozbawiły mnie do łez!!!. A i pamiętajcie, życie mamy tylko jedno i warto bawić się na całego!!! Have a nice Day and more more sex i trochę dystansu

Zawsze skory do kreatywnych żartów Szpak wpadł także na pomysł jedynego w swoim rodzaju konkursu:

Lubisz śpiewać? Lubisz tańczyć? Jeden filmik site i wystarczy! Nagraj swoją wersję HITU a nagroda jest! ….bez kitu. Nie zapewnię fali lajków, nie obronię przed hejtami, ale zawsze będę z WAMI. Więc człowieku już nie zwlekaj, bo kariera na cię czeka włącz cialis online price kamerkę, zapuść bita i wyginaj jak Chiquita, szczypta głosu na pociechę stworzysz HITA będzie w dechę!!

I rzeczywiście, Wokalista nagrał nową wersję życzeń z dedykacją dla osoby, która nadesłała najlepszy jego zdaniem cover urodzinowego hitu:

http://www.youtube.com/watch?v=n_dps64GJ0s

 

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone