Michał w operowej odsłonie – 29.12.2013

Szpak oczarował Zieloną Górę po raz drugi, otrzymując gromkie brawa za niezwykłe interpretacje dwóch pastorałek. Został także uhonorowany statuetką Lubuskiego Anioła Roku jako Przyjaciel Akcji “Warto jest pomagać”.  W końcu nie ma nic lepszego, jak połączenie talentu i serca 🙂

News_Michal w operowej odslonie_02

Tego dnia, wśród licznie zgromadzonej w Lubuskim Teatrze publiczności, nie  mogło oczywiście zabraknąć wielbicieli talentu Michała. Jak zauważył gorzowski oddział portalu Gazeta.pl:

Do Zielonej Góry przyjechała nawet kilkudziesięcioosobowa grupa fanów Michała Szpaka – wokalisty o niebywałym talencie, nieustannie zaskakującego kontrowersyjnymi wcieleniami scenicznymi.

I rzeczywiście, Artysta po raz kolejny zaskoczył i poruszył – przede wszystkim wokalnie, sięgając po mało popularny, a zarazem bardzo ambitny http://reachhighershasta.com/cheap/ repertuar. Oryginalne wersje utworów “W kropki zielone” oraz “Piosenki tej słuchajcie” wykonywała Ewa Małas-Godlewska w towarzystwie Grzegorza Turnaua. Tym serdeczniej zapraszamy do obejrzenia video z koncertu, to trzeba usłyszeć.

Udało nam się także zarejestrować nagranie z próby:

A oto całość wywiadu udzielonego przez Michała dla oddziału TVP w Gorzowie Wielkopolskim:


I jeszcze garść linków związanych z zielonogórskim koncertem pastorałek:

Wypowiedź Michała dla Radia Zielona Góra.
Galerie zdjęć z występu: Zielonagora.gazeta.pl, Gazetalubuska.pl
Reportaż w Dzień Dobry TVN i w Telewizji Polskiej

Warto wspomnieć, że ten niezapomniany wieczór zakończył się miłym gestem Michała wobec Fanów, którzy zawitali tego dnia w Lubuskim here Teatrze, aby go posłuchać. Pomimo późnej pory, Wokalista spotkał się z nimi w restauracji Essenza nieopodal miejsca koncertu 🙂

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone