Fani doczekają się płyty Michała Szpaka? – wp.pl – 28.06.2013

http://muzyka.wp.pl/gid,676392,title,Fani-doczekaja-sie-plyty-Michala-Szpaka,galeria.html?ticaid=110de6

“Mam nadzieję, że będzie to strzał w dziesiątkę”
Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Michał Szpak zbiera kolejne doświadczenia koncertowe. Finalista programu “X Factor” miał okazję wystąpić w Moskwie w ramach III Mistrzostw Świata Gwiazd. Polski wokalista bardzo ciepło wspomina swój koncert. (…)
Co dzieje się z zapowiadaną płytą artysty? Data ewentualnej premiery ciągle się przesuwa. Pod koniec marca wokalista pisał, że „meta już blisko”. Jak się jednak okazało, cel jest dużo trudniejszy do osiągnięcia…

Był moment, kiedy wydawało się, że zapowiadany album Szpaka jest już gotowy. Coś poszło jednak nie tak. Michałowi nie do końca spodobały się rezultaty, postanowił spędzić jeszcze trochę czasu nad płytą. Czy uda mu się nagrać satysfakcjonujący materiał?

Na profilu Facebook wokalista zakomunikował fanom, że wybiera się na spotkanie z nowym producentem. – Mam nadzieję, że będzie to strzał w dziesiątkę – napisał. Nowy współpracownik pomoże Michałowi zrealizować marzenia o debiutanckim albumie? Zobaczymy…

Ostatnio piosenkarz wystąpił przed fanami w Łodzi. Michał zaśpiewał m.in. „Dziwny jest ten świat” i „Venus”. Po koncercie był czas na spotkanie z wielbicielami i rozdawanie autografów. Zobaczcie, co tam się działo.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone