Michał Szpak: “Staniki i majtki pójdą w górę” – wp.pl – 29.05.2013

http://muzyka.wp.pl/gid,675105,title,Michal-Szpak-Staniki-i-majtki-pojda-w-gore,galeria.html

Rosjanie go pokochają?
No i co z tym Michałem Szpakiem? Obiecywanego singla jak nie było, tak nie ma, a prace nad płytą ciągle są w toku. Niby album był już gotowy, ale wokalista nie do końca usatysfakcjonowany z rezultatów postanowił wrócić z materiałem do studia. W międzyczasie jednak nie próżnuje. Finalista “X Factor” poszerza grono swoich fanów. Nowych wielbicieli postanowił poszukać w… Rosji.

10 czerwca Szpak wystąpi w moskiewskim Parku Gorkiego. Koncert odbędzie się w czasie III Mistrzostw Świata Gwiazd, gdzie wokalista zaśpiewa jako jeden z polskich reprezentantów, których występy artystyczne uświetnią rozgrywki sportowe. Podekscytowany muzyk skomentował zapowiadany występ na swoim oficjalnym profilu w serwisie Facebook.

„Rosjo nadjeżdża bomba muzyczna hahaha! Mam przygotowaną dla was taką rosyjską niespodziankę, że ufffff staniki majtki pójdą w górę awwwrrrrrr!” – pisze Michał (zachowaliśmy oryginalną pisownię). To nie jedyne koncertowe emocje, jakie czekają muzyka w czerwcu.

Wcześniej, bo 4 czerwca, Szpak zagra koncert w Maroku. O występie wiadomo niewiele. Polski piosenkarz ma być atrakcją zamkniętej imprezy, która odbędzie się w Agadirze. Natomiast 22 czerwca muzyk wystąpi w Łodzi na plenerowym pikniku rodzinnym CH Retkinia.

A co z wyczekiwanym debiutanckim albumem wokalisty? – Jest pomysł, żeby ta płyta pojawiła się na wiosnę. Wszystko jednak zależy od tego, czy będziemy gotowi. Michał jest w trakcie prac nad materiałem, zbiera muzykę, słowa, m.in. od Jacka Cygana, ale nie tylko – mówiła na początku 2013 roku w rozmowie z WP.PL. menedżerka wokalisty, Magdalena Karłowicz. No cóż, wiosna mija, a fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone